Krep streç kumaş

Şimdi bu malzeme karmaşık ve ne onun çok isim iter gerçeği ile başlayalım. Daha iyi özelliklerini anlamak için, biz söz doku kompozisyonu 2sırayla. Böylece, krep doku sınıf genellikle oluşur denilen ipek malzeme olan karakteristik bir özelliği yani güçlü ve birbirleri ile büküm tekrarlanan iç içe parçacığı tekniktir. Bu özgüllük bitmiş ürün hemen  kırışıklık ve kolay bir dökümlü tabi sağlar. Bu tuval dahildir İkinci unsur, çok esnek vardır streç lifler (nedeniyle çok sayıda orijinal şeklini muhafaza cart teknik göstergeler yüksek pratiklik eklemek likra ve mükemmel genişletilebilirlik, streç parçası).

Kumaş Krep streç. Bunun bir sonucu olarak, bir araya kombine edilen tüm bu yararlı özellikler, buna ek olarak, malzeme kolaylığı ve örtünün açısından dayanıklılık arzu edilen özelliklere sahip olan, mükemmel bir kumaş, şekil değişikliklere direnç sağlar. Bu mümkün bir baş ağrısı olmadan giysi özen ve bazen ütü olmadan yapmak için yapar.

1Bunlar tekstil ürünleri krep streç gün gibi güzel ve yeni kalırken kadın ve erkek takım elbise, farklı kesim ve yaz sezonu için giysi büyük miktarda elbiseler gibi uzun bir süre için kendi efendilerine hizmet edecek zaman edindikleri. Bu nedenle, bir çok yönlü streç krep takım olurken, size tam bir yüksek pratiklik, kolay bakım, güzellik ve zerafeti birleştirmek istiyorsanız.

Önemli!

Eğer ipek dayalı gerçek doğal malzeme satın almak istediğiniz krep streç giysi satın alma dikkatle etiket incelemek. Bu doku İpek temeli yapay analogları ile değiştirilir – polyester veya asetat .

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın