Saten Elbiseler

Şık, parlak parıltılı, narin çok anımsatan ile saten , saten kumaşlar elit biridir. Bu, doğal kumaşlar merserize yapılan pamuk 1yapısında sadece ara sıra ve lifler bir az miktarda bulunabilir elastan .

Malzeme, doğal elyafların bir çok mükemmel özellikleri vardır. Sadece akıllı değil aynı zamanda giymek için rahat görünen bir elbise yapılmıştır. Nefes iyi Kumaş, nemi, neredeyse hiç kırışıklıkları, büyük örtü emer ve yıkandıktan sonra çekmez.

Tasarımcılar, örneğin moda elbiseler davanın çıkmak asla, saten kullanılmasını öneririz.

saten elbise

Güzel rakam, çok görünüyor ve onun ancak algılanabilir parıltı bayan esasına dikkat çekiyor onu karşı konulmaz kılar. Sağ gölge bez seçmek ve görev uzunluğu ile yanlış olması – diz açık olmalıdır.

Bu malzeme, modeller için vazgeçilmezdir – Bu alevlendi, akan zemin boyu etek dikkat değer. Renk düzeni size kıyafeti daha da cazip hale 3bazı ayrıntıları birleştirmek sağlar.

saten elbise

Gözetimsiz beyaz bırakmayın – tuvalet son derece güzel olacak, stil doğal kaplama dantel içerir özellikle.

Beyaz saten elbise

Özel bakım saten elbiseler gerekmez. Ellerini yıkayın, sıcak su yaklaşık 40 dereceye kadar ısıtılmış, örneğin, kullanılan, tavsiye edilir. Şey basılması buna değer değil – kuru iyi onsuz. Ütü  yavaşça dikişleri yumuşatma, arka tarafında çok sıcak ütü gerekmez.

Az şey bir kadın gerçekten büyük bir ipek elbise daha seksi hissettirecek. Ne yazık ki, ipek elbiseler kolayca kırışıklıkları almanın bir alışkanlığı var. Tüm uygun önlemler alınırsa bile, özgür bir ipek elbise kırışıklık tutmak neredeyse imkansızdır. Ancak birkaç küçük 2kırışıklıklar, ya da büyük kırışıklıkların bile bir sürü kuru temizleyiciler her zaman kapalı çalışan olmamalıdır. Hızlı, kolay ve ucuz evde bir ipek elbise gelenler çirkin kırışıklıkları kaldırabilirsiniz.

Buhar

Eğer kırışıklıkları tedavi etmek için elbise etrafında tamamen yürümeyi sağlayan bir elektrik prizine yakın, evin başka bir alanda elbise asın.

Elbise yakın dumanı tüten seçenekleri ile bir demir takın ve yüksek çevirin.

Yaklaşık altı santim uzakta elbise demir tutun ve demirden buhar kırışıklıkları vuruyoruz. Tek elle kırışıklıkları isabet ederken, kırışıklıkları çekin yardımcı olmak için elbise etek hafifçe römorkör için diğer elinizi kullanın. Biraz azim ile bile kötü kırışıklıklar bu yöntemle çıkacaktır.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın