Gabardin Kumaş Parçası Alınır.

Bileşimi özellikleri, modern gabardin yün veya viskoz veya sentetik liflerin eklenmesi ile merinos ipliğinden üretilen bir yün karışımı 3kumaş,. Warp – İnce, 2 yılı sonunda bükülmüş, atkı – Tek ve kalın. Taramalı – Karmaşık dimi, kumaşın ön tarafına sayesinde 60-70 derecelik bir açıda sağ taraftan çapraz olacak belirgin ince yara oluşturulur. Yanlış tarafı pürüzsüz gabardin. Olan ince saf yün iplik, yüksek kalitede üretilen Gabardin, ama oldukça pahalı. Teknoloji ve kaliteli giyim daha erişilebilir hale getirmek için arzusu gelişmeler kumaş sentetik ham bir parçası artık doğal ve saf yün gabardin karşılamak galip mümkün bugün olduğu gerçeği yol açmıştır. Ama yüksek tüketici özellikleri değişmeden kalır:

dayanımı;

esneklik;

İyi valkost;

toz ve su geçirmez;

dayanıklılık.

4Bunları yünü, yarı yün, pamuk, ipek ve sentetik olabilir oluşturmak üzere bir iplik tipine ve bileşimine göre modern gabardin. Gabardin ürünleri Gabardin giysileri farklı amaçlar imal edildiği çok yönlü kumaş biridir. Bugün yün gabardin yün ve yaygın olarak erkek ve kadın kostümleri dikiş için kullanılır. Buna ek olarak, memur ona bir ceket, pantolon ve tunik yaptı. Pamuk gabardin hafif ve dayanıklı. O, iyi bir hava geçirgenliği olan özel ve tıbbi giysilerin dikiş için gereklidir.

2Yün, viskon ve elastan elyaftan karışık kumaş en popüler streç gabardin. Bir ince, yoğun, düzgün ve çok plastiktir. Streç gabardin iddiasız bakım, hemen hemen hiç kırışık, yıkamak için kolay, çabuk kurur. Polyester gabardin kumaş üretimi için iplik eklenmesi bu pratikte “ebedi” ve yapar “öldürülmemiş.” Gündelik giyim ve dikiş okul üniformaları için mükemmel olmasının nedeni budur.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın