Gipür Elbiseler

Gipür ince kumaşların kategoriye dahil. Ondan dikilmiş elbise gelince, şey çok şık ve benzersiz bir güzelliktir. Astar, ya da üzerinden bir zor 03dantel desenli İnce, narin kumaş, ve altına parlaklık (bu da kabul edilebilir), yumuşak deri kadına bir, ilginç, gizemli cazip hale getirmektedir.

En önemlisi doğru stili ve rengi seçin – gipür elbise herhangi bir yaş büyük bayan bakacağız. Doku Fantezi dantel ilave yapılmış giysiler, süslemek saten , jarse , kadife , kadife , ipek .

Kontrast astarlı bir elbise içinde bir kadın, özellikle  ve çekici görünüyor. Siyah gipür elbise tartışmasız lideri olarak podyumlarda. Kumaş 02kendisi bakışları çekiyor çünkü Tasarımcılar, değil derin yaka yapmak, zorlu bir stilleri için gelmedi.

Dantel astar zıt önlük üzerinde parlak renkler, özellikle iyi giyimli bir kadın yapıyor, bir resim dikkatini çekmek. Onlar kendilerini iyi konumlandırma, dekorasyon almak gerekmez.

Elle hassas deterjan kullanarak gipür kıyafetlerini yıkayınız. Ütü kontrendike değilse gölgede iyi Kuru şeyler, yanlış tarafı yapar.

01Biz ile başlayan bir kalem etek uygulamaları ile stil dantel makrome. Bu, ayrıca, demode asla giyim, inanılmaz ve zarif yazıdır. Bir konabilir dantel saten bluz ve güzel bir şal. Bu şekilde ekleyebilirsiniz kısa kürk ceket. Sonra yeterince aksesuarları ile deneme kimono tarzı kollu ve sandal – nefis takı olarak sadece çarpıcı kolye ve küpe. Resim payetler mini torba biraz parlaklık ekleyin. Mükemmel zarif bir akşam görüntü için siyah ve beyaz makrome elbise kabarık etek ve el ile. Bu ekleyin altın nakışlı tül çizme ve güzel tığ işi çanta . Bir tarafından bir açıklama yapmak bej pelerin ve siyah ve altın küpe tül detayları ile. Stil: yeni görüntüleri kaçırmamak için bizi takip edin!

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın