Kumaş Yüz Maskesi

Bu kozmetik ürün doku maskeleri üretimi en üst seviyeye geldi Doğu geliyor. Amerikalı ve Avrupalı ​​kozmetik şirketleri de bir niş işgal 1girişimleri yapmak ve birçok başarılı. Ancak, maskeler Japon-Kore kökenli cilt güzelliği umurumda olanlarla en dikkat, güven ve başarı vardır. Ağızda ve gözlerde için oval delikli bir kompres olarak, bez maske görünüyor.

Doku maskesi – Yüz güzelliği için tek kullanımlık ekspres çare

Kumaş liberal serum ve polipropilen paketlenmiş batırılmış “kapsayıcı”. tek bir paket içinde bulunan bütün bölümünün, bu, tek bir işlem için kullanılacak inanılmaktadır. Ancak, tutumlu ev hanımı hile ve zevk uzatmak için yönetmek. Nitekim, pakette doku kullanımdan sonra bir kişi bile yarın ya da sonraki gün tedavi (ya da boyun ve ellerinizi kullanın) olabilir serumun bir sürü vardır.

Ama bu alandan hayat hack ipuçları olduğunu. Maksimum etkiyi elde etmek için, daha iyi kullanım paketinin tüm içeriğini olduğunu. Bu arada, kumaş maskeleri – Asya kozmetik pazarının tipik bir ürünü ve bu pazar küçük şeyler ile ilgili çok seçici. Bu nedenle, maskeleri ile ambalajlarda hijyen nedeniyle sık sık cilt maskesi elleriyle gereksiz temastan kaçınmak için yardımcı olacak özel plastik cımbız, bulabilirsiniz.

Artıları doku maskeleri

3Bu makyaj genellikle hızlı araçlar denir. Bir yüz maskesi koymak ve 10-20 dakika tutmak için yeterli kendimi getirmek için: Ve bu doğrudur. Bu süre Aktif Serum derin dermis nüfuz ve işlem sonrası, kişinin bakımlı ve gençleşmek bakacağız. Dahası, kumaş maskeleri, herhangi bir zamanda da kullanılabilir.

Maskenin kaynakların sabahı cildi derinlemesine nemlendirir ve tonunu eşitler – kişi makyaj uygulaması için hazırlanan demektir.

Akşam kumaş maske uyku ve gece kremi yerine onu hazırlamak, yüz yeniler, yorgunluğu gidermek.

2Buna ek olarak, üreticiler maskeleri kullanım süresini sınırlamamaktadır. Çoğu torbada muhafaza ve gerektiğinde gün içinde kullanılabilir. Bu araç önemli bir toplantı öncesi yararlıdır – 10-20 dakika önemli bir olaydan önce bir kişiyi dönüştürebilir. Güzellik salonu gibi – oturmak için değil, sadece fırsat var ve maske ile yatmak Ve eğer geri kalanı neredeyse tam bir oturumu bekleyebilirsiniz.

Ama asıl avantajı – bu maske cildin üzerindeki eylemdir. Bu gibi vasıtalara olarak yararlı maddeler, doymuş serum çok sayıda içerir. Maske cilde ile etkileşim iken, aktif bileşenler geleneksel bir maske veya krem ​​gücünün ötesinde olduğu gibi besler ve nemlendirmek için zamanımız var. Bu kumaş bile denir anlamına gelir bu yetenekleri için “yoksullar için plastik cerrahi.”

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın