Streç kumaş

Bir streç kumaş nedir?

Herkes uzun doğal malzemelerden değerli özelliklere bilinir, doğal hediyeler böylece hem tüketici hem de üreticilerin kendileri çekti. Ama 1insan yapımı elyaf ürünü büyük ölçüde uğrar ve birçok yararlı özelliklerini kaybeder unutmayın. Örneğin, streç iplik, Bileşiminde içeren Lycra veya spandex her yöne gerilmiş bir şey olarak “kuvvet” mümkün (bu davaya müdahil ve olacak ana serisi ve atkı) ve tek (işlenmiş lif serisinin tek ). Esneklik için bu büyük kapasite yırtılma ve hızlı aşınmaya dayanıklı giysiler, belirli bir eleman dolap için gerekli olan rakam örtmek için izin verir, artı, sahibine kendini rahat hissi verir hale getirir.

Sorusu üzerine “bir streç kumaş nedir” sıradan bir doğal ya da doğal olmayan malzeme (örn olduğunu cevabı olmalı pamuk , saten , denim , krep eklendiği, vb), Likra (spandeks) ya da spandex. Tipik olarak, streç lifleri 30 seviyesine ulaşan, yüzde ana (temel) web eklenir ve bu konuda doğal avantajlardan eksiltmek değil, kendi eklemek vermedi.

2Kumaş streç. Efendilerine uzun bir öğeye, benzeri ürünler nötr sıcaklığında (30-40) olmalıdır, bu nedenle vystiryvat, deforme edildiği eylem altında yüksek sıcaklıklarda tarafından “heyecan değil” streç akılda tutmak. Aynı ütü için de geçerli – demir çok sıcak olmamalı ve aynı zamanda onun buhar akışını eşlik unutmayın.

3Özellikleri hemen hemen her kıyafeti bugün esastır, çünkü tekstil fabrikalarının sahiplerinin birkaç, bu doku bu çeşitli dağıtır söyleyebiliriz: Bu mayo, elbise, ceket, takım elbise, pantolon ve elbise her türlü – kısacası, aralığı çok geniştir. Ilk etapta konfor ve pratiklik koyarsanız, o zaman onu gardırop streç malzeme pes etmeyin.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın