Şerit Dantel Alınır

Bugün tığ işi ilginç bir yöntemden bahsedeceğiz – dantel kemer.  Adından da anlaşılacağı gibi, bant dantel bant formu, bunların uzunluğu eşyanın uzunluğuna bağlıdır ve genişliği – 4parçacığı desen ve kalınlığı.

Tipik olarak, çekirdek çubuk dantel file yuvarlak motifler koydu. Yaklaşık 2/3 daire formu bir yapraklı şerit dantel. Bir motif örgü sürecinde bir veya birden fazla yerde zaten bitmiş lobları katılır. Önemli : Bu ​​sekme içermelidir satır tek sayıda .

Arkadaşım dediği gibi şerit dantel ürünleri karmaşık ve sofistike, motiflerin örme anımsatan bakmak, ama, Konuyu daha az sıklıkla kusma vardır. Kısacası, en az çaba yüksek sonuç elde.

Bant konumlandırılması birlikte, karşısında ve hatta çapraz olabilir . Ürünün tüm bantların yapılabilir, ancak diğer motifleri ile dantel kurdele unsurları birleştirebilirsiniz

(örneğin İrlandalı dantel tarzında kötü bant dantel örme sulandırmak için değil gibi).

Bu şerit dantel süs değiştirmek ve çok basit örgü dekore edebilirsiniz. . Kısacası herhangi bir sınır içinde fantezi bir uçuş

Tam bant yuvarlak gerekçelerle hep başlar.

3Eğer fark etmiş olabileceğiniz gibi, bant genişliğinde bantlar basit dar şeritler çok farklı olabilir.

İş önemli bir noktayı dikkate almak gereklidir Süresi: bant nasıl bağlanacağı. En basit ve kullanışlı ayrı ayrı bantları kravat ve sonra da için iğne dikmek – ilk: Ve siz iki şekilde gidebilirsiniz. Kolay değil – – ​​örme sürecinde bandı bağlamak için Şahsen ben ikinci seçeneği tercih ederim. İkinci durumda ben ilk düzenlemede kaçınamaz hiçbir dikiş yoktur.

1Onların bağlantı kaçınılmaz gevşek olmaya yol açar örgü, hataları önlemek zordur asimetrik bant dantel, kenarında itibarıyla.

Yani kişisel deneyimlerinden tüm bu sıkıntılar önlemek için Sizden önce İpuçları 2-3 tekrarlayan birim iki bant bağlamak için, ve birlikte nasıl olabileceğini hayal etmek başlar. Ben sırasıyla çeşitli seçenekler, ve nihai ürünün çeşitli türevleri olacağını söylemeliyim.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın