Ham Denye Kumaş Alınır.

HAM DENYE KUMAŞ HAM JARSE KUMAŞ ALIYORUZ.

Ham Denye tekstil ve kumaş oluşturulmasında kullanılan tek tek iplikler ya da filamentler elyaf kalınlığı belirlemek için kullanılan 4ölçüm birimidir. Yüksek denye sayısı ile kumaş, kalın, sağlam ve dayanıklı olma eğilimindedirler. Düşük denye sayısı ile kumaş, sırf yumuşak ve ipeksi olma eğilimindedir.

Dolguların açısından, sırayla “mikroelyaf” lif, son derece iyi az 1 denye olmalıdır dikkate alınması gerekir. Bu dolgu onun havadar ağırlığı, tüylü hissediyorum ve yumuşak, ipeksi bir doku verir. Standart Fiber’ın en mikroelyaf genelde 50 denye veya daha az ise karşılaştırıldığında, 3bir insan saçı, 70 denye olduğunu.

Bu  kategorilerde ağırlık önemli bir fark yaratıyor unsurlardan biri kumaş oluşturmak için kullanılan iş parçacığı ağırlığıdır. Bir iplik ağırlık denye, sık sık bugünün yüksek- ile listelenen bir göre ölçülür teknoloji dişli. Sayı daha hafif iplik küçük. Ama tam olarak ne bir denye zaten nedir? Bir denye uzunluğu 9.000 metre başına kütle bir gram olarak tanımlanan ölçü birimidir (ons başına 28.3 gram vardır). Yani eğer, iplik 9 kilometre ortaya koydu tüm topladı ve, denye gram olarak ağırlığına eşit olacaktır bunu tartılır. Denye yaygın bir küçük harf d kısaltılır: 50 denye kumaş 50d olarak listelenmiş olacaktır.

2Genellikle düşük denye kumaşlar kullanarak bunu yapacağız ons kesmek için çalışıyoruz Dişli üreticileri. Alt 10d alanda örnek bir avuç, 20d – vb dış giyim, aşağı ceket, için, ultralight standart kabaca bir yerde 10d arasında çalışır. 80d aralığında – Standart ağırlık giyim daha 40d çalışır. Süper ağır naylon ya da “balistik” naylon, genellikle denir-can şekliyle veya daha fazla 600 Denye için 100 Denye den her yerde uç ölçekler. Bu vb sırt çantaları, sırt çantası, yüksek aşınma 1yerlerde bulmak ne trade-off düşük denye kumaş ile dayanıklılığı olduğunu. Bu genellikle daha kalın bir kabuk altında korunabilir adet katman görüyorum neden aşınma yolunda, çok almak için çok ince, ya da çok hafif çadırlarda, aşınma olasılığı olduğu.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın