Pantolon Dikimi

Kadın pantolon dikiş talimatları

Açıklaması.

1Bu kadın pantolon dikiş talimatları olduğunu. Bunlar dikmek için orta zorlukta olan (aslında desen eklenecek bir zip gerektirir nedeniyle, ve bu küçük dikiş becerilere sahip kişiler için zor olabilir).

Pantolon Dikimi. Pantolon önünde düşüktür. tek bir basit ve bir daha karmaşık tasarım: Sen sinek iki farklı tür arasında seçim yapabilirsiniz. Pantolon kavisli arka ile arka yüksektir. Bacaklar düz ve kolayca değiştirilebilir, orta genişlikte (konik olması, vb alevlendi). Onlar orta genişlik bel bandı var ve cepler veya kemer döngüler dahil değildir.

Cepler yapmak için nasıl talimatlar da mevcuttur.

2Daha karmaşık bir uzun zip pantolon dikiş talimatları erkek pantolon başlıkları altında yer almaktadır.

Pantolon Dikimi. Dikiş streç pantolon dikmek için onları çok basit hale bir fermuar sinek için gerek yoktur dışında streç pantolon aynı desen kullanın. Sen bel artı dikiş payı için biraz ekstra uzunlukta ölçülen geniş elastik bazı gerekir.

Bu aynı zamanda elastik veya elastik olmayan iki kumaş yan dikişler örneğin eklenen fermuarlar, dahil olmak üzere, dikilebilir. Eklemek için nerede ve nasıl örnekler için fermuarlar elastik olmayan etek talimatlarına bakın. Eğer olmayan elastik kumaştan pantolon yapıyorsanız daha büyük bir boyutu seçmek isteyebilirsiniz unutmayın.

Bakan sağ tarafı ile pantolon hizaya yan dikişler dikin. İç bacak dikişleri hizalayın ve dikin. Sen yeniden uygulanması için kasık ekstra satır bir çift yapmak isteyebilirsiniz.

3Sonra kemer uzunluğunu kontrol, pantolon bel ölçün,  bunu kısaltmak gerekebilir. Kemer basın 1 cm kenarlar.

Tedbir ve talimat olarak kemer basın. Kemer döngü

4Pantolon Dikimi. Yapım, arka katılmak ile pantolon dışına kemer pin size kumaş çakışan böylece diğer sonuna kadar bel tüpün bir ucunu geçmektedir. Emin küçük dikiş pantolon takın bu daha streç (olduğu gibi veya) streç ayarında bir overlok makinesi kullanmak.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın