Hasarlı Kumaş Alınır.

SU, VS HASAR OLMUŞ KUMAŞ ALIYORUZ.

Hasarlı Kumaş Alınır. Akrilik – doğal, sentetik malzeme, doğal gazdan elde edilir. Bu yüzden, sadece doku, aynı zamanda, akrilik 3asitten türetilmiş olan diğer malzemeleri çağırır (örneğin, boya, akrilik ve diğerleri.). Ve her iki akrilik kumaş gibi, bu yaygın giyim üretiminde kullanılan yapmak olumlu özellikleri bir numarası vardır.

Her şeyden önce yapay saç denir neden olduğunu (özellikle vücudu ısıyı korumak ve ısınmak için yeteneği ile) o akrilik elyaf yün kuvvetle anımsatan olduğunu söylemeliyim. Yaygın akrilik battaniye ve şilte, özellikle çocuklarda üretiminde kullanılır. Böyle şeyler sonra çok olan hafif, yün doğal.

Hasarlı Kumaş Alınır. Akrilik lif oluşturmaz, peletler genellikle daha sonra ceket, kazak ve diğer bazı örme giysiler çekilmiş iplik yün (genellikle, örneğin örgü iplik bileşim içinde bulunur), ilave edilir neden olan. Sonuç olarak, ürünlerin daha olur dayanıklı, daha az esneme 1ve deforme.

Yalnızca, fakat önemli dezavantajı – akrilik ki yeterince nefes, ondan hijyen ürünleri azaltır. Eğer giysi satın almadan önce bu nedenle, tüm “artı” ve “eksileri” malzeme tarif tartın.

Görünüş, özellikleri ve bakımı

000Hasarlı Kumaş Alınır. Kumaşın iyi bir görünüm, yeteneği ile kombine olan hava geçmek ve su (kapak «Su geçirmez») püskürtmek, hem de ön tarafı ütü sağlar yüksek sıcaklıklara dayanması için. Temizleme çok çaba istenmediği ve genellikle ev kimyasalları ile gerçekleştirilir.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın