Parça Kot Kumaş Alan Yerler

Bir renk seçin. Mavi ceket klasik, ama aralarından seçim yapabileceğiniz tek renk seçeneği yok. Mavi değişik tonları ile birlikte, aynı 01zamanda kesinlikle herhangi bir renk bir kot ceket seçebilirsiniz.

Mavi denim ceketler hala en yaygın ve en evrenseldir. Çoğu durumda, mavi jeans gardırop için mavi kot ceket oldukça akıllı bir seçim yapma, nötr düşündü.

Blucin montlar diğer nötr renklerde mevcuttur. Beyaz kot ceketler, klasik mavi renk sonra en popüler seçenek olması muhtemeldir. Beyaz kot ceket, özellikle kadınlar için, sizin topluluk havanın temiz, taze bir nefes ekleyebilirsiniz.

Eğer biraz daha cesur hissediyor iseniz, bir kot ceket parlak renk seçebilirsiniz. Denim mandalina portakal parlak pembe, pek çok tonları mevcuttur. Renk denim ceketler parlaklık için – bu önemli. İyi olmak aynı renk ile birleştirmek ya da özenle seçilmiş tonlar ile kontrast 03olmalıdır.

Bu renkli denim ceketler erkeklerden daha kadınlar için popüler bir seçenek unutmayınız.

Eğer klasik mavi kot ceket tercih etmezseniz, kendinize sormanız gereken bir sonraki soru, ne gölge seçmek için? Çok yönlü bir seçenek – orta koyu gölge.

Koyu gölge çakmak çoğu durumda daha hafif bir şey ile birlikte. Denim Ceket koyu gölge temiz, iyi tasarlanmış bir görünüme sahiptir, bu nedenle kolay ve zarif stili için bir buçuk güzel giysileri ile birleştirmek kolaydır.

02Işık gölge genellikle çoğu insan için giymek için daha zordur ve biraz modası geçmiş gibi görünebilir. Bunu sadece göze batmayan tarzı giymek planlıyorsanız bir ışık ile bir keten ceket giyiyor seçebilirsiniz. Ayrıca sürece iyi oturan bir giysi ile bunları birleştirmek olarak, denim ceketler ışık tonları giyebilir Parça Kumaş Alan.

Ortalama bir ara gölge. O değil açık ya da koyu tonları çok çekici yapmak isteyenler için uygundur.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın