Havlu Kumaşı

Bu özellikleri -tüm dokunmak, yumuşak kabarık ve hoş doku denilen yapılmış, havlu ele alınmaktadır. Böylece döngü bir veya her iki, 1kendisine denk kaplanmış bir destek olan, tekstil malzemesi, pamuk ya da keten olarak adlandırılır. Çözgü ipliği gerilim altında değildir ve özgürce geçti ve böylece biraz gerilmiş – farklı oluşturulmaktadır gibi bu döngüler, kazık gibi bir şey vardır. Bunun bir sonucu olarak, havlı kumaşın çok daha düşük bir yoğunluktur, ama çok yumuşak ve nemi emer. Bütün bu özellikler ona yapılan ürünler doğasında vardır.

Havlu kumaşı çok sayıda türe ayrılır. Örneğin ilmek sadece bir tarafı yüzü olabilir. Bu durumda, tek taraflı olarak adlandırılır. Ne zaman yüksek ve düşük birbirini çok cazip görünen bir desenle bir malzemedir.

Daha yüksek, daha kabarık havlu – tüm homojen menteşeler ise, özellikleri onların büyüklüğüne bağlıdır. Kırpılmış denilen kadife ondan havlu özel bir yumuşaklık var. 800 g / m3 – malzemenin yoğunluğu 400 g / m3 aralığındadır.

2Farklı boyutlarda ve farklı renklerde mevcuttur havlu. Bakım basit kurallara uyma onlar uzun zamandır bozulmamış kalitesini korumak var. Çamaşır tozu, sıvı bir deterjan kullanılmadığı takdirde Örneğin, ürün, her zaman, yumuşak ve kabarık olur. Tank sirke ekleyin durulama azaltmak için – O, bu kumaş sert su sevmez. Kabarık bir şey iliklerine kadar süre suya eklenir ortak tuz, yapar emin olun. Böyle bir arzu varsa, tabii ki, hiçbir ütü sadece buhar fırçaları kullanın.

3Terry havlu – açıkça doğru kazanım. Bu yaş, özellikle göreli kimseye bir doğum günü veya Yeni Yıl için mükemmel bir hediye vardır. Herhangi bir ev hanımı bir ev, en az bir, yumuşak, güzel, rahat ve pratik bir ürün, havlu banyo var reddediyorum olmayacaktır.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın