Kumaş Satış

Kumaş Satış şaşırtıcı yumuşak ve temsili sınıf krep Anne yanardöner. Doğal ipek elyaf özel işleme sonuç olabilir. Bundan başka, malzeme 1“nitro” yapay malzemelerin (en yaygın olarak elde edilebilir viskoz varyantları). Maruz  iplik yoluna ait gibi yararlı bir kalite kumaşın gelişimine katkıda bulunur. Hatta tekstil dönem.  Bu gösterir. Bu, “yıkanabilir” olarak çevirir anlamıyla rafine Fransız kaynaklanır ve.

Kumaş Satış. Teknik veri kumaşa göre aşağı değil, krep, özellikle direnç dokuma açısından. Ayrıca, hafifçe ışık ile oynarken onun zarif dış tabaka, sonuçta kullanım alanını genişletir ve yöntemleri hemen hemen her renk renkli olması yeteneğine sahiptir.

Kumaş Satış Biz çalışma koşulları hakkında konuşmak, onlar zaten belirtildiği gibi, sadece hesaba doku elde edildiği çerçeve özelliklerini almak gerekir, hiçbir sorun yoktur, lekeler kurtulmak demek çok nazik olduğu görülüyor. Doğal ipek ise, elle ya da uygun bir makine modu 2yıkamak için en iyi ve kimyasal, daha sonra herhangi bir şey için dikkatli bir sayıdır. Vale ürüne zarar görmesini önlemek için düşük sıcaklıklarda yapmak en iyisidir.

Kumaş Satış. Bugünün üretim yılında yetişkin nüfus için değil, aynı zamanda çocuklar için değil sadece amaçlanan dikiş giyim ürünleri 1için sürekli bir kaynak olarak hizmet vermektedir. Aralarında popüler ve bluz ve elbiseleri ve hatta giyim bulunmaktadır. Bütün bu giymek güzel ve pratik hayranları şeyler bu konuda hatırı sayılır daire etrafında oluşturur.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın