İnterlok Kumaş İnterlok

İnterlok Kumaş İnterlok
İnterlok Kumaş İnterlok

İnterlok Kumaş. Sunum kumaş ve bitmiş ürün öğütme iplik ve ağ-yapının oluşturulması için kullanılan ham

İnterlok Kumaş İnterlok
İnterlok Kumaş İnterlok

malzeme bağlıdır. Tabii ki, bu temelde, toplamı ve toplam fiyat üzerinde. üreticileri genellikle kaliteli kilidi işaret gerçeğine rağmen, bu özelliğin doğruluğu bir dikkatle kumaşı kendisi incelemek yapabilirsiniz. Yüzey web üzerinde küçük lifleri ve düzensizlikler, kalitesi de artar.

Kilitlenecek yöntem örgü, çift mayo ile ilgilidir Kumaş mesajları dokuma ile yapılır. Bunlar, sürekli birbirine döngülerinde bükülür.

İnterlok Kumaş. Döngü örgü temeli. Başlıca elemanları  broş ve iskelet. İkinci bir ilmek çubuğu ve arka sahiptir. İlmekli satırlar – elemanlar yan yana çubuklar dikey yönelime sahiptir.

Malzeme kilitlerini ile ilgilidir. Bu şekilde iki ya da bir büyük türlerin ilmek daha fazlasının birleştirilmesiyle elde edilir. Türetilmiş bir tür bu kombinasyonu daha yüksek bir yoğunluğa sahiptir. Galler küçük aralıklarına sahiptir. Bu İnterlok Kumaş İnterlokolumlu nihai ürünün özelliklerini etkiler. O kadar filament kırılma çözülmüştür olmayan yanı sıra daha az yatay uzama, büyük yoğunluğa sahiptir.

Silgilerden ikisinin kombinasyonu mi yanlış tarafında bağlanır. Dışında iç ve ayıramam bu tuval sonucunda. Örgü silgi, ters yüz alternatif sütunlar. Bu kombinasyon, farklı olabilir:

İnterlok Kumaş. Pamuk, hammadde olarak, bu doku yapmak için harmanlanmış az görülür varyantları kullanılır. Zayıf bükülme ile iplik kullanılarak örme kumaş üretimi için. Örme iplik işlemi başlamadan önce tekrar sarıldı ve parafin ile muamele edilmiştir. Daha sonra, emülsiyon ile kaplanır. Bu ona pürüzsüzlük verir.

İnterlok Kumaş. Üretimi için çift jarse makineleri içe geçmesini oluşturmak için kullanılır. Bu iki iğne yatağı

İnterlok Kumaş İnterlok
İnterlok Kumaş İnterlok

olarak, birbirine göre belirli bir açıda sabit. Yaklaşık 100 derece – düzenlemelerde, yuvarlak 90 derece açı oluşturur. 180 derecelik bir açı oluşturan mekanizmaları yayınlanan.

İnterlok Kumaş. İki sıra halinde düzenlenmiş iğneler mekanizmalara. Bunlar aynı anda çalıştırılan veya birbirini takip edilebilir. Ama nasıl tuval her iki tarafta aynı, nedir?

Bunun nedeni, her iğnenin iğne kayma s döngü arasındaki yatak gerçeğine mümkün hale gelir. Bu tür yapılarda düzenlemelerinde kanca ve sekme ile birlikte kullanılır. Özellikle takdir edilen cihaz, her iğne yatağının bu iki tür sahip olan. Ancak, en yaygın henüz var yuvarlak mekanizmalar diller. Başlamak için, iğne ayarlayın. Daha sonra, dikey bir iğne, bir sabit iplik kılavuz boyunca hareket ayarlanır. O iplik alıp, aşağı taşındı. Çubuk iğnenin daha fazla hareketi üzerine kapanır iğne ve kamış mekanizması altından geçerken boyunca eski döngü yönlendirilmektedir. Bu durumda, yatay iğneler sabit kalır. Dikey ve birleştirme iğne uygulandığında meydana gelir ve karşı elemanları ile presleme yapmada.

Son önceki halkalar sıfırlama sonra yatay iğneler geri ve egzoz döngü boyunca çekilmesi. İğnelerin yatay hizalama tırnakları bırakarak sonra ortaya çıkar ve yenilerinin oluşumu. Bu aşamada, dikey üyeler çift döngü oluşturur. Bunlar arasında, yatay iğnesi, içten vardır. Döngü oluşturan Bu yöntem dağılım denir.

 

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın