İstanbul Kumaş Firması

TÜM KUMAŞ ÇEŞİTLERİNİ YERİNDE DE DEĞERİNDE ALIYORUZ –

Tekstil ürünleri adamın temel ihtiyaçlarını karşılamada önemli bir rol oynamaktadır. Biz genellikle sadece giydiğimiz 1kıyafetler olmak üzere tekstil düşünün. Tekstil çoğunluğu üretilen ve kullanıldığı yerlerde Açıkçası, giyim sektörüdür. Ancak, tekstil da doğumdan ölüme kadar hayatımızın her alanında önemlidir. tekstil kullanımı 8500 yıl geriye takip edilmiştir. Onlar giyim sektöründe olduğu gibi çeşitli endüstrilerde tekstil teknolojik gelişmeler her zaman tanınan alamadım. Aşağıdaki paragraflar tekstil diğer sektörlerde oynamak bazı önemli roller açıklanmaktadır.

Gıda Sanayi:

Çiftçiler bitkileri böcek ilacı ile sprey koruyucu giysiler giyin. Tekstil hava ve böceklerden korunması için bitki ve şal ağaçları kapsayacak şekilde kullanılmaktadır. Kahve filtreleri, çay poşetleri örülmemiş olan dokuma kumaşın imal 2edilmiştir. Çay poşeti dize yıllık üretim ekvator çevresinde 67 kez streç olacaktır.

Yapı Malzemeleri:

Tekstil sıcak ve soğuktan onları izole etmek evlerimizde kullanılmaktadır. Biz oturup ve uyku hangi mobilya, tekstil ürünleri çeşitli oluşur. . Tekstil çatı malzemeleri, tel kaplamaları, duvar kaplamaları, güneşlikler, Kumaş Alanlar  hava kanalları ve pencere ekranlar kullanılır.

Ulaşım:

Ulaşım sektöründe onlar döşeli önce yolların yatak hattına tekstil dayanır. Bir lastik tekstil gücünün yetmişbeş yüzde alır genellikle hafif ve çelikten beş kat daha güçlü, çünkü radyal lastikler güçlendirmek için kullanılır. Ulaşım araçları her türlü iç tekstil ile kaplıdır. Tekstil de araçların fren balataları, conta, mühürler, emniyet kemerleri, hava yastıkları ve filtreler kullanılır

Sağlık Sektörü:

3Tekstil sağlık sektöründe hayat kurtarıcı cihazlar olarak kullanılır. Diyaliz kullanılan yapay böbrek 7.000 oyuk elyaftan ve çapı sadece iki santim mesafesindedir. 7 yapay kalp elliden fazla yüzde tekstil oluşan ve Velcro parçaları vardır fazla kişi pıhtılaşması ve reddini önlemede yardımcı örme polyester, suni damarların da var. Atılabilir giyim buluş bakterilerin yayılmasını önlemeye yardımcı olur. Yaralar için Dikişler artık bir erir tekstil fiber yapılır. Kırık kemikler için atmalarını, ameliyat maskeleri, bandajlar ve eldiven sağlık sektöründe kullanılan tekstil diğer örneklerdir.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın