Parça Kot Kumaş Alan

Kot parçası,parça kot,kot parçası alan,kot parçası alanlar,parça kot alan,parça kot alanlar,ucuz kot kumaş,metraj kot,metraj kot alan,metre üstü kot kumaş,denim kumaş parçası,parça denim alan,parça kot alan yerler,parça kot kim alır,kot kumaş kim alır,kot kumaş satan,parça kot satan,parça kot satanlar,kot parçası satanlar,likralı kot kumaş,likralı denim kumaş,

Kot parçası,parça kot,kot parçası alan,kot parçası alanlar,parça kot alan,parça kot alanlar,ucuz kot kumaş,metraj kot,metraj kot alan,metre üstü kot kumaş,denim kumaş parçası,parça denim alan,parça kot alan yerler,parça kot kim alır,kot kumaş kim alır,kot kumaş satan,parça kot satan,parça kot satanlar,kot parçası satanlar,likralı kot kumaş,likralı denim kumaş.

Kot olarak bilinen ya da yapılan kot pantolon türüdür. Başlangıçta bu bir iş kalemiydi, ancak 1950’lerden itibaren bir gençlik öğesi olarak dayatılmaya başlandı. Kotlar modern toplum tarihinin en evrensel giysisidir, sadece sözleri, tartışmasız temel kategorilerinden, klasik ve aynı zamanda güncel olan farklı düşüncelere, bilinenlerden geçerek, yanılmaz vb.

Sosyoloji Enstitüsü moda uzmanı tarafından koordine göre, endüstriyel toplumun giysi sembolüdür, bu pantolonların üretim ve tüketim saplantısını gerçekleştiren ikon haline gelmesi tesadüf değildir. Kullanımında kalıcılığa sahip olarak, her birimiz en azından hazineleri boşuna ve çok, çok, kötümser, kot pantolonlar olarak değil, kitle kültürünün sembolü ve fetiş kıyafetleri olabilir. Ve bu, diğer giysileri adlandırmak için etek, bahçıvan, gömlek veya ceket düşünmeden.

Denim Kumaş Alımı Yapanlar.
Denim Kumaş Alımı Yapanlar.

Mavi Jeans:

Beyaz ve mavi çerçeveli (çivit mavisi) Denim’den yapılmış kot veya kot veya Teksaslılardır. Pantolon  mavi kot  1873 yılında Levi Strauss ve Jacob Davis tarafından oluşturulan ve tarihin 100 yılı aşkın boyunca, renkleri değişen çeşitli modeller ve tasarımlar olmuştur, düşük ya da daha yüksek bel (düşük ya da kısa mesafeli ve yüksek atış), bacakların kesilmesi ile düz, sıkı veya açık – kamp – kabında (fil bacağı), cepli ve cepsiz vb. Ve dünyadaki tüm insanların hayatlarında en az bir kez giyinmiş olduğu sözü.

Denim nedir?

Genel olarak, denim beyaz örgü ve çözgü boyalı çivit mavisi ile sağlam bir pamuklu kumaştır. Bildiğimiz gibi sonuca ulaşmak için, özel makineler pamuğu ipliğe dönüştürür ve daha sonra mavimsi bir renkle boyantıktan sonra, kumaş daha fazla direnç sağlamak için yapıştırılır. İyi bir Jean elde etmek için üretim anahtarları , bir yandan, denim muamelesi ve diğer yandan, üretimine dahil olan süreçlerin, aralarında 20 güne kadar sürebilen taramaların uygun performansıdır .

Jean bugün

Seçim çeşitliliği bireyin ayrıcalığıdır. Bu, herhangi bir demokratik devlette, psikoonizde ve elbette modada bir temel önermedir. Moda dünyası trendleri belirlerken, kıyafet içinde bireysel özgürlük her zaman temellerinden biri olacaktır. İyi bir tat, kişilik ve stil iyi bir gardırop kararında el ele gider. Bu nedenle, onlarca yıldır dünya çapında milyonlarca ve milyonlarca insanın Jean’in her gardırobun favori ve zorunlu bir giysisi olarak kullanılmasını seçmesi şaşırtıcıdır. Bugün, Jean her sezon zamanımızın hayati ve gösterge niteliğinde bir işareti olmak için basit bir temel olmaktan çıktı.

Kot parçası,parça kot,kot parçası alan,kot parçası alanlar,parça kot alan,parça kot alanlar,ucuz kot kumaş,metraj kot,metraj kot alan,metre üstü kot kumaş,denim kumaş parçası,parça denim alan,parça kot alan yerler,parça kot kim alır,kot kumaş kim alır,kot kumaş satan,parça kot satan,parça kot satanlar,kot parçası satanlar,likralı kot kumaş,likralı denim kumaş,

Bak , moda , stil , kişilik , pratiklik , süreklilik , dayanıklılık , trendler , vb. , Bu özel giysiyi sürekli olarak çevreleyecek bir kelime grubudur ve olacaktır.

Ne olacak Jean,  daha başka daha başarmış için birleştirmek pratikliği , dayanıklılık ve görünüm  ve tüm tasarımcı ve sevgilisi giysi tarafından değerli olarak bu üç önemli özellikleri,?

Toplam boyutunda Jean’in başarısını açıklayan tek bir cevap olmayabilir , ancak en azından hepimiz, onları giyerken bu kadar dengeli bir şekilde bir dizi nitelik toplamayı başaran çok az giysi olduğunu kabul edebiliriz. Bu bizi çok iyi hissettiriyor.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın