Kırmızı Kumaş

Kırmızı Kumaş. Tuz klorür liflerinin içine renk mühür ve daha uzun süre taze görünümlü kalmasına yardımcı olur. Sirke kumaş yumuşatır değil, ama aynı zamanda renkli deterjan birikmesini önler. Bu teknik, tekstil çeşitli 1çalışır.

Materyal renginin bir çok kaybetme gibi görünüyor ya da renk çok kaybetmek potansiyeline sahipse, su ile çamaşır makinesi yarım doldurmak, tuz ve sirke hem 1 fincan ekleyin. İyice karıştırın ve kumaş alanlar ekleyin. Kumaş bir saat ıslatın. boya suda varsa kumaş dışarı alındığında su temiz olana kadar, işlemi tekrarlayın.

Kırmızı Kumaş. Herhangi bir aşırı boyayı dışarı yıkama sürece sıcak su kullanmayın. Bazı durumlarda, giyim doğru boyanmış olan ama içinde aşırı boya sahiptir. Birçok giysi yeterli üretim sırasında yıkanmış değildir, bu yüzden doğru bağlı değildi fiberlerde boyanın bitleri kalan olabilir. Deterjanla sıcak suda soğuk suda Bir yıkama ve iki yıkar gevşek boya kaldırır.

Kırmızı Kumaş. Birlikte 17 çekirdek boyaların herhangi karıştırılarak yeni boyaların 100’ün alın (ya da tek bir boya için kullanılan miktarını ayarlamak). Pastel canlı / parlak / koyu renkler daha boya kullanırken boya az kullanın. Kumaş değilse renk mevcut sonuçlarını değiştirebilir boyama önce aydınlatıldı. boyaları yakın rengi, ama naylon, ipek, suni ipek paket ve yün açık veya daha koyu boya olabilir. En iyi sonuçlar için testi önce rengi ve gerektiği gibi miktarları değiştirebilir.

2: Özel bir renk örneği yapmak bir kumaş 12 “x 12” örneğini kesip bir çay kaşığı veya çorba kaşığı boya ölçün. 1 veya 2 bardak içine çözünmesi çok sıcak su. (: 1/16, 1/8, 1/4, 1/2, 3/4 çay kaşığı ve / veya yemek kaşığı örneğin) Her özel renk tarifi tam veya kısmi çay kaşığı veya yemek kaşığı ölçümlerini içerebilir. İstediğiniz özel renk elde etmek için gerektiği kadar boya miktarını ayarlayın Parti Kumaş Alan.

Herhangi bir boya küçük bir miktar pastel yapar  (örnek: kullanmak 1 bardak sıcak su ile karıştırılarak boya renk 1/16, 1/8 veya 1/4 çay kaşığı). En küçük miktarda başlayın ve gerektiğinde daha fazla boya veya sıcak su ekleyin.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın