Nevresim Çarşaf Kumaşı

Nevresim Çarşaf Kumaşı. Tipik olarak, çarşaf seti çarşaf, nevresim, yastık kılıfı, iki, dört veya altı farklı boyutlarda oluşur. 000Büyüklüğü ve çarşaf üreticinin sette kapsamına bağlı olarak değiştirilebilir. Bu nedenle yerli standartlar vardır. Çarşaf açıklaması boyutlu levhalar, nevresim, yastık durumlarda rehberlik için gereklidir ve bunların sayısı dahil. Örneğin bir aile paketi ise, paket kapağı iki parça tamamlayın. Satın almadan önce, size yatak ne gerek boyut belirleyecek yatak, battaniye ve yastık, boyutunu ölçmek için gereklidir.

Nevresim – Bir battaniye giyilen özel bir durum, . Levha ile aynı kumaştan dikilir yatak. Yorgan iki türü vardır. Dış merkezi bir kesme ile dikdörtgen şekilli bir tür. Başka tür – hiçbir kesim, ya da bağlantı elemanları olmadan, dışarıdan tokaları ile kapattı. Çoğu zaman bir yorgan cebinde gerçekleştirilen – uzun veya kısa tarafında yaptı. Nevresim Çarşaf Kumaşı. Plastik düğmeleri, düğmeler, fermuarlar ile can böyle bir yuva hızlandırır ve ince şeritler ile kravat. Kullanım üreticileri kolaylık ve pratiklik için neredeyse terkedilmiş dikiş yorgan merkezinde kesim kapsar.

0Nevresim Çarşaf Kumaşı. Ranza, kanepe veya ortopedik yatak için tasarlanmış bir bez dikdörtgen parça . Aprak dikmek için kullanılan renk genellikle beyaz kumaşlar kullanılır, ama genellikle farklı renk yaprak için kumaşlar kullanılmaktadır. En çok yaprak dikiş olan kumaş – yapay lifler ile pamuk, keten, ipek, yanı sıra kumaşlar ve karıştırılır. Yaprak ücretsiz sakız ve sakız vardır. Elastik kolay Yaprak kullanımı: onlar sıkıca böylece kullanımı ve derin uyku güvenilirliğinin sağlanması, huzursuz uyku adam sırasında yatak ve rulo köşelerinde sabitlenir. Tabaka aynı zamanda tek kesim ya da ortada bir dikiş ile olabilir.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın