Kot Parçası Alanlar

kot parçası alan,parça kot alan,kot parçası,likralı kot,ucuz kot kumaş,parti kot,stok kot,spot kot,ucuz denim kumaş,parça denim kumaş alan,spot denim parçası,likralı denim kumaş,likralı kot parçası alan,ucuz parça kot,

kot parçası alan,parça kot alan,kot parçası,likralı kot,ucuz kot kumaş,parti kot,stok kot,spot kot,ucuz denim kumaş,parça denim kumaş alan,spot denim parçası,likralı denim kumaş,likralı kot parçası alan,ucuz parça kot.

Jean’ın tanımı

Modernliğin en temsili kıyafeti olarak bilinen jean, sosyo-ekonomik seviye, stil , inanç veya ideolojiden bağımsız olarak herhangi bir insanın elbisesinde en popüler ve temel unsurlardan biridir . Kot pantolon o kadar çeşitli seçenek ve olasılıklarda bulunabilir ki, yirminci yüzyılın en uyarlanmış, işlenmiş ve tasarlanmış giysilerinden biri olduğu söylenebilir.

Kotun ne olduğunu anlamak istiyorsak, onların tarihi hakkında yorum yapmaktan vazgeçmeliyiz. Kot pantolonun geleneksel olarak Kuzey Amerika’dan geldiği düşünülse de, gerçek şu ki, bu tür giysinin (kot pantolon) Fransa ve İtalya gibi Avrupa ülkelerinde yüzyıllardır var olduğu açıktır, ancak açıkça diğer özelliklerle. Bu pantolonlar belirli görevler için, özellikle de belirli iş görevleri için kullanıldı. 19. yüzyılın sonuna kadar bu tür kıyafetler ticarileştirme sayesinde daha popüler hale gelmeyecekti bunlardan biri, belki de jean ile en çok ilişkilendirilen isim olan ünlü Levi Strauss tarafından gerçekleştirildi. Bu pantolonlar ABD’deki maden işçilerine satıldı, ancak dayanıklılıkları ve dirençleri nedeniyle yavaş yavaş günlük kullanımın unsurları olarak yayılmaya başladı.

Parça Kot Alanlar

Kot pantolon, mavi pantolon, kalın, dokunuşa kaba ve diğer birçok pantolonun kırılması veya yok edilmesi anlamına gelen herhangi bir saldırganlığa karşı çok dayanıklı olması ile karakterizedir . Kotlar, sertleştirilmiş ve uzun bir işlem altında tutulan ve daha sonra bir araya getirilen (beyaz ve mavi iplikleri birleştiren) pamuk ipliklerinden yapılır. Bazı durumlarda, kot kumaş alan pantolon sahip oldukları stili kazanmak için sert ve pürüzlü yüzeylerle çalışır.

Şu anda, kot parçası alan sadece herhangi bir giyinme odasının en popüler unsurlarından biridir. Farklı boyutlarda, uzunluklarda ve boyutlarda ve ayrıca bel kesimi ile ilgili olan farklı tarzlarda, jeanin ayaklara düşme şekli, renkle, ne kadar kalın veya elastik olduğu ile elde edilirler. kumaş vb.

Tüm kotlar aynı değil.

Kot türleri özelliklerine göre değişir: atış, kesim ve kumaş. On yıllar boyunca kot pantolonlar gençlerle ve resmi olmayan kıyafetlerle ilişkilendirildi , ancak zamanla bu giysi herkesin ihtiyaçlarına uyarlandı.

Düz veya düzenli tip modeli en klasik olanıdır ve her yaş ve duruma uyum sağlar. Düz bir pantolon, yüksek katlı ve ayak bileğine uymuyor.

kot parçası alan,parça kot alan,kot parçası,likralı kot,ucuz kot kumaş,parti kot,stok kot,spot kot,ucuz denim kumaş,parça denim kumaş alan,spot denim parçası,likralı denim kumaş,likralı kot parçası alan,ucuz parça kot,

Sıska olarak da bilinen sıska, elastik bir kumaşla yapılır ve belden ayak bileğine çok sıkıdır. İnce, sıskaya benzer, ancak ayak bileğinde biraz daha geniştir. Her iki versiyonun da silueti vurgulamak amacı vardır ve biri ve diğeri geniş kalçaları gizlemek için iyi bir seçenektir. Bacaklar aşırı derecede inceyse, sıska birinden daha ince bir jean seçmek daha iyidir.

Gelen marjı tarzı düz bir son yıllarda ince veya zayıf böyle dar kesimli, erkek arkadaşı, kız arkadaşı, itme yukarı veya inanılmaz zayıf olarak, piyasa yeni sürümlerinde ortaya çıkmıştır. Her zevke uygun kot pantolon vardır: yaşlı, kırık, düşük veya yüksek belli, her gün veya özel anlar için. Dikkate alınması gereken bir husus, her jean türünü tüketicilerin kişisel ihtiyaçlarına ve mantıksal olarak morfolojik özelliklerine uyarlamaktır (bu anlamda, her birinin sırtının şekli, bir tür veya başka bir seçeneğin seçimini belirleyen faktördür kot pantolon).

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın