Kot Parçası Alınır.

kot parçası alanlar

Kot Parçası Alan. Jeans gündelik giyim olarak kabul edilir ve erkekler ve kadınlar dışında iş yerleri tarafından kot parçası alanlargiyilir. Öğrenciler temel 5 cepli kot olmadan yaşamak ve tüm durumlar için hazır olmak için kendi dolapları kot birçok çift olamaz. Bu basın için gerek kalmadan takılabilir olarak kot diğer resmi pantolon fazla kişi tarafından tercih edilmektedir. Kot diğer resmi pantolon gibi sık sık yıkama gerektirmez. Mavi boyalı renkler üzerinde birçok kot kendilerine özgü kimlik kullanılabilir olduklarında olsa bugün veren bir renktir.

Kot Parçası Alan. Denim Denim kot yapmak için kullanılan kumaşın adıdır . % 100 pamuk ve bir pamuk dimi yapılmış bir kumaştır çok rahat. Bu kumaş her yaştan kadın ve erkek için kot pantolon, ceket, gömlek, cüzdan, çanta, ve diğer birçok aksesuar yapmak için tüm dünyada kullanılmaktadır. Ancak, ‘kot’ Bu kumaş bir kimlik vermiş bir giysidir. Bu kumaş mavi pamuklu ve çapraz koşu paralel çizgiler vardır dimi oluşturmak için beyaz pamuklu bir dolgu ipliği çözgü ipliği ile dokunmuş. Denim çok yaygın o konfeksiyon giysilerin satan tüm mağazalarda bulunan bugün hazır giyim ve aksesuarları yapmak için kullanılır. Jeans ve Denim arasındaki fark nedir? •

kot parçası alanlarKot Parçası Alan. Denim kot ise kumaş denim kumaşının yapılmış pantolon olduğunu • Denim diğer birçok aksesuar dışında sadece kot değil, aynı zamanda gömlek ve etek yapmak için kullanılan denim ağır dimi yapılır • • Tüm kot kot vardır, ama hepsi değil denim kot • denim kot ise birçok şeyi yapmak için kullanılan bir moda kumaş sadece giysilerin bir denim yapılır.

Denim sadece kullanılan bir kumaştır kot , ancak giyim bu özel stil için kullanılacak en yaygın ve meşhur bir kumaştır. Kot ayrıca etek, ceket ve aynı kapakları ve çanta gibi diğer giysilerin için kullanılabilir.

Kot Parçası Alanlar. Denim ve pamuk kot kot iki tür, kadın ve erkekler için kullanılabilir pantolon tarzı vardır. Jeans aslında denim için yapılmış ama zaten başka kumaşlarda mevcuttur bulundu. denim pamuk bir yan ürün olduğu için denim kot pamuk kot birçok özellikleri paylaşır.

Pamuk kot renklerin çeşitli gelir ise denim kot genellikle mavi veya çivit boyanmaktadır.

Kot pantolonun türüdür. Onlar gündelik giyim içindir pantolon türüdür. Genellikle beş cepleri var.

Denim dokuma pamuklu kumaş. Denim kumaş etek ya da gömlek veya ceket veya çanta yapmak için kullanılabilir.

kot parçası alanlarDaha önce kot denim kumaş onlar da karışımlı kumaşlar gelir sadece ama şimdi bir gün yapılmıştır.

Kot Parçası Alanlar. Moda tasarımcıları erkek pantolon fermuar zaman  1937 yılında düğmeye yendi. Erkekler için Yeni Terzilik Fikir” fermuar ilan ve fermuarlı sinek birçok erdemleri arasında oldu o “kasıtsız ve Utanç kargaşa ve imkanı.” dışlar Açıkçası, yeni fermuarlı pantolon sahipleri henüz  unutmak deneyimi keşfetti etmemişti.

Bir düğme sinek tercih nedeni şudur:

Doğru  pantolon mallar üzerinde biraz sıkı, özellikle elde etmek zordur. Hiç gibi bir şey giydim Eğer yeteri kadar hareket sonra fermuar tam kapalı olmadığını yaşamış olabilir. O yapılmamış geldiği fermuar, değil sıkıştırma ile ilgili değil.

Sıkıştırmak için çalışıyorum Parti Kumaş Alan. Eğer yanlış bir uyum giyiyorsun çünkü bu iddia olabilir, ama bir şey reddederse sıkıştırmak için.

Kırık fermuar. ilke burada da geçerlidir bir düğme kırma deneyin. Ve kırık bir fermuar gerçek bir ağrı olduğunu.

Düğmeler bakmak ve daha sağlam ve otantik hissediyorum.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın