Parça kumaş

gabardin parçası

Parça kumaş. Bir giysinin eller aşağı en önemli bileşeni, bir kumaştır. Ne kadar detay ya da ne kadar güzel bir

Parça kumaş
Parça kumaş

çürük cızırtılı veya boncuklanma kumaştan bir giysi, dikişler vardır iyi hazırlanmış herhangi bir gardırop için iyi bir ek asla.

Bir giysinin kumaş değerlendirirken iki ayrı şeyler için dışarı bakmak gerekir:

kumaşın kendisinin kalitesi

Kumaş söz konusu madde için ne kadar uygun olduğunu ayırt bazı özellikleri vardır yüksek: Birinci nokta parça

keten parçası
keten parçası

kumaş kalitesi pamuk, yün, denim, vb Bu oldukça nesnel bir şey olmalı olup olmadığını, bu tür diğer kumaşlara kıyasla ne kadar iyi bulmaktan hakkında düşük kaliteli pamukları kaliteli pamuklar, örneğin, ve bu yazı altı popüler parça keten kumaş tipleri için, en önemli olanları hızlı bir intro bulabilirsiniz. İkinci nokta bile yüksek kaliteli kaşmir kumaş olmayacak sen, vb hava, onu giyen planı faaliyetler için, yani söz konusu madde için (ne olursa olsun kalite) kumaş çok uygun nasıl karar hakkında aktif kullanım için iyi bir seçim, sadece sıcak, düşük bakım kış ceket arıyorsanız muhtemelen hassas bir ipek parçası almak gerekir gibi.

Bu da benim bir sonraki noktaya ilgilidir: hayır doğası gereği iyi ya da kötü kumaşlar vardır. Parça kumaş  her tür avantajları ve dezavantajları (evet, hatta sentetik kumaşlar) sahiptir. Anahtar bunların farkında olmaktır, bu yüzden gabardin parçasıgüvenle eldeki iş için en iyi kumaş seçebilirsiniz.

PAMUK

Pamuk iyi bir neden için kumaş süper popüler türü: Bu, çok yönlü, yumuşak dayanıklı (zaman yüksek kalitede) ve nispeten uygun fiyatlı. pamuğun en önemli kalite özelliği, kumaş oluşur tek tek liflerin uzunluğu, yani, onun elyaf uzunluğudur. Pamuk fiberlerden yapılma kumaş genellikle daha kısa liflerden yapılan kumaşların daha yüksek bir kaliteye sahip olduğu kabul edilir. İşte nedenleri:

Dayanıklılık. Daha uzun lifler, daha ince bir iplik halinde eğrilebilir. Ince iplik daha sıkı Meydana gelen kumaşın daha güçlü ve dayanıklı hale getiren bağlanabilir.

Yumuşaklık. Uzun elyafların Başka bir artı onlar elyaf, bu liflerin minik uçları kalmadan iplik haline elyafların eğrilmesi için daha zor her açıda dışarı sopa kısa bir daha yumuşak yarn.The dönüştü edilebilir. Uzun pamuk lifleri yakından farklı yönlere girmeden onları tutan, birbirine bağlanmış olabilir.

Nefes alabilir. Bazı kumaşlar diğerlerine göre daha az nefes neden bir nedeni ısı yalıtımı oluşturmak bireysel parçacıkları arasında küçük hava cepleri içermesidir. Uzun, ince bükülmüş elyaftan Pamuk çok sıkı biz düşük solunum aktivitesi ile ilişkilendirmek eğilimindedir hava cepleri ve rahatsız terli hissi ortadan kaldırmak için dokunmuş olabilir Kumaş Alanlar.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın