Organze

Parti Kumaş Alınır. 0536 336 43 43

ORGANZE – ÖZEL AMAÇLAR KUMAŞ

Bu tüy kadar hafif, düz örgü organze hakkında düz bir şey yok. Bu narin, sırf özel günler kumaş kızının dans resitalleri ve bale sınıfları 3için mükemmel buna bir rüya zarafet vardır. Renk ve stil çeşitliliği sayesinde, organze akşam giymek, gelinlik, ve hatta ev dekorasyonu için tuhaf bir zarafet ekleyerek, hem de yetişkinler için çok yönlü yeterlidir.

Başlangıçta, Avrupa ülkeleri, doğal kökenli bu güzel anne pitoresk doğu Hindistan’da göç ve geçen yüzyılın 30. yıllarında popülerlik doruğa ulaştı, ama bugün bütün bu popülerlik artar.

Organze (kumaş)Olmasına rağmen organze  genellikle ile karıştırılmamalıdır organze , henüz bir numarası vardır çarpıcı özellikler genellikle ince desenli örgü ve mat kaplamalı, özel bir asit tedavisi ile elde edilir etkisi ile, şeffaf ve kaba yapı göze çarpıyor aralarında. Yaygın doku çok hijyenik pamuk veya ipek (bazen yapay) için kullanılan temel elyaflar, ve çoğu durumda, imalat sırasında malzeme, olarak.

2Çünkü organze , onun sertliği rağmen, çok kırılgan, gerekli değil sadece bu ürünleri giymek için dikkatli olmak, ama aynı zamanda, yani hesaba onun çalışma koşullarını almak: dikkatle yıkayın (kuvvetle el yıkama önerilir) ve inme onları alırsan daha sonra sadece ıslak, aksi takdirde resimlerinin güzelliği yağma. Ayrıca bu pratik ayrıntılı desenler kesme aşamasında malzemenin bir kenarı güçlü nedenle kapalı dikkat gerektiren gerçektir değildir.

Parti Kumaş Alınır. 0536 336 43 43
Parti Kumaş Alınır. 0536 336 43 43

Fakat tekstilde böyle yararlı bir maddedir nedir? O bunun dışında ışık ve ağırlıksız dolu mükemmel fırfırlar, yaka ve şık ceketler, resmi ve bayram kostümleri ve oda yapılmış, hatta perdeleri yapmak çıkıyor ve mükemmel bir kaplama malzemesidir. Organze-bez seçimi hayatında kutlama ve canlı duygular dalgası yapmak ve bazen eksiktir.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın