Kumaş Alımı Yapan Kumaş Alan

Kanvas kumaş nedir,kanvas kumaş satışı,parti kanvas kumaş satın alan,spot kanvas kumaş alan kişiler, kanvas kumaş alan yerler, kanvas kumaş satın alan, kanvas kumaş satın alanlar, kanvas kumaş alımı yapanlar,kumaş alımı yapan,kumaş alımı yapanlar,kumaş alımı yapan yerler,ham kanvas kumaş alan,parça kanvas kumaş,kanvas kumaş parçası
Kumaş Alımı Yapanlar

Yaka etiketine bakmadan gömleğinizin hangi malzemeyle yapıldığını biliyor musunuz?  Tahmininin büyük olasılıkla pamuk olacağından emin olmayanlar için. Ve olasılıklar, bu eğitimli varsayım muhtemelen parti kumaş alanlar doğru ya da en azından kısmen doğru olacaktır. Bugün çoğu gömlek, başka bir lifle harmanlanmış saf pamuktan veya pamuktan yapılmış. Ama hangisi daha iyi?

Kanvas kumaş nedir,kanvas kumaş satışı,parti kanvas kumaş satın alan,spot kanvas kumaş alan kişiler, kanvas kumaş alan yerler, kanvas kumaş satın alan, kanvas kumaş satın alanlar, kanvas kumaş alımı yapanlar,kumaş alımı yapan,kumaş alımı yapanlar,kumaş alımı yapan yerler,ham kanvas kumaş alan,parça kanvas kumaş,kanvas kumaş parçası
Kumaş Alımı Yapanlar

Bu soru yıllardır sarkacık dünyasında güçlü bir tartışmanın konusu olsa da daha az titiz sarhoşlar, hangi kampı desteklemeleri gerektiğinden emin olmayabilirler.

Sadece yüksek iplik numaralarında olduğu gibi,% 100 pamuktan yapılmış gömleklerin karışımlardan daha fazla arzu edildiği düşünülmektedir. Yine de, pek çok kişi saf ve karışımlı pamuklu kumaşların avantajları ve geri çekimleri konusunda hala net değildir şifon kumaş alanlar.

Parça Kumaş Alanlar.

% 100 pamuklu kumaşların gerçek avantajının pürüzsüzlükleri olduğu söylenir. Bazıları cildin daha iyi hissettirdiğini, daha ince bir örtü kumaş alanlar içerdiğini, daha nefes alabilir olduklarını vb. İddia eder. Elbette, pamuk gibi doğal elyaflar genellikle yumuşak ve rahattır, ancak kalite Herhangi bir lifin nasıl yetiştirildiği, öğütüldüğü, bitirildiği ve dokunulduğu gibi şeylere düşer. Sonunda, pamuk karışımlı özel bir gömlek, büyük bir kutudan bir torbaya gelen% 100 pamuklu parti kot kumaş alan bir gömlekden daha hoş görünebilir.

Çoğu durumda, pamuğun diğer elyaflarla harmanlanması daha güçlü, daha nefes alabilir ve daha göz alıcı olan giysiler üretir. Örneğin keten kumaş alanlar serin uzun ömürlü yazlık gömlek ve takım elbiseleri yaratmak için pamukla dokunur. Polyester kumaş alanlar ve suni ipek gibi sentetik elyaflar, sadece saf pamukla elde edilemeyen gömleklere daha parlak bir parlaklık ve doku ekleyebilir. Çoğu durumda, karışımlı bir pamuklu parti kumaş yaklaşık% 80 pamuk ve% 20 diğer malzeme içerecektir ki bu genellikle fark edilir bir pamuklu his ve doku için sadece doğru denge olarak kabul edilir.

Şifon kumaş nedir, şifon kumaş fiyatı,parça şifon,parti şifon kumaş alan,stok şifon kumaş alan,spot şifon kumaş alan,şifon kumaş alanlar,parti şifon satan,şifon parçası satanlar,ucuz şifon kumaş satanlar,baskılı şifon kumaş satan,baskılı şifon,şifon kumaş satın alan,şifon kumaş kim alır,kalmış kumaş kim alır,fazla kalan kumaşları alanlar
Şifon Kumaş Alan

Birçok doğal lif için diğer bir büyük dezavantaj, kırışma eğilimi ve pamuk bir istisna değildir. Saf pamuklu giysiler ellerinden gelenin en iyisini yapmaya devam etmeleri için çok fazla dikkat sarf ederler  ya da en azından karma pamuklu parça kot kumaş alanlar daha fazla dikkat gerektirirler bunların çoğu kırışıklık-mücadele sentetik liflere sahiptir ya da daha fazla bakım yapmak için demir olmayan bir kaplama ile işlenir. -ücretsiz. Kumaş alan terbiye teknikleri sürekli olarak gelişirken, saf pamuklar hala karışımlar açısından kolaylık açısından uyum sağlayamazlar.

Karma pamuklu karmaşaya karşı harmanlanmış pek çok açıdan çoğu insanın fark etmediğinden çok daha karmaşıktır ve her iki taraf da iddialarının üstünlüğünü kesinlikle iddia edebilir. Her iki kumaş alanlar türü de kendi güçlü yanlarını sunar ve onları karşılaştırmakta zorlar. Ancak, her birinin artılarını ve eksilerini anlayarak, yaşam tarzınıza ve ihtiyaçlarınıza daha iyi uyan giysiler bulabileceksiniz.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın