Kumaş Dokuma Fabrikaları

Doğal lifler:

PAMUK – bitkilerden üretilen doğal lif, “pamuk”. Pamuk ürünleri, çok dayanıklı, yüksek sıcaklığa dayanabilecek. Özellik denim – 1nemi emmek için harika bir yetenek. . Yüksek ve güçlü bir katlama ifade pamuk dezavantajları yıkama küçültmek Pamuk. Sonrası yıkama kurutmak için çok uzun bir süre Pamuklu kumaş 40 ° – 30 arasındaki bir sıcaklıkta, bir çamaşır makinesi içinde yıkanır. Yumuşak deterjanlar ve hiçbir çamaşır suyu – yıkama beyaz iç çamaşırı için renk evrensel deterjanlar kullanın. Kesinlikle havsız bir şey ancak hemen durulama sonra iyi doğruldu formda soğuk suda yıkayın ve kurutulmuştur. Durulama suyu, tuz ekleyin (1 çorba kaşığı. 10 litre için küçük kaşıklar). Renk şey siliniyor belirlemek için, ucu nemlendirin ve beyaz bir beze bastırın. Bir bez renkli nokta bırakılırsa, renk şey. Diğerlerinden ayrı yıkayın Pamuk şeyler kurutma 7makinesinde kurutulabilir, ama biz onlar daha büzülme verebilir ederken unutmamalısınız. Dekorasyon İpuçları asmak yüceltici ile ürünler ıslak kuru pamuklu kumaşlar bir nemlendirici ile ütüleyin.

Elyaf – bitki liflerinden arasında en güçlü ve biri. Bu malzemeden yapılmış giyim Amortisman ana rakiplerinden daha birkaç kat daha büyük. Kenevir yapılmış Kumaş, sadece çok yoğun, ama gerilebilir onların şekil ve oran tutuyor. Kenevir lifleri gözenekliliği düşük yıkama, bu nedenle, renk kaybına nem emme ve doku daha sağlar. Aynı zamanda vücut serin tutmak, yoğun ısı sırasında “nefes” izin verir. Modellerin üretiminde kullanılan el yapımı Çinli ustalar uzun nesilden nesile büyümeye ve süreç belirli, tekstil, kenevir çeşitleri yeteneklerini geçti. Stiller modeller – aktif bir yaşam tarzı için ayarlanmış moda dünyasında son trendleri bir yansıması. Kenevir artık 01modern tasarımcılar için yeni bir elit malzeme haline geldi ve moda yeni bir çizgi yarattı liflerinden giysiler olduğu düşünülmektedir şık moda.

JUTE – için yetiştirilen bir yıllık tropikal bitki Lif ambalaj ve kaba döşemelik kumaşlar, branda imalatı için iplik yanı sıra bükülmüş makaleleri (sicim, halat, vb) üreten hangi.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın