Kumaş Nereden Bulurum

. Bugün sporcular ve iyi bir ışık rakam takılar göstermek isteyen aktif yaşam tarzına sahip kişilerin gardırop yerine geçmez şeyler hakkında 2konuşmak istiyorum Kumaş dalış onun büyük dikmek için izin benzersiz özelliklere sahip, polyester, lycra ve viskon karışımı – spor ve kadın ve erkekler için rahat kıyafet aralığı. Yani, biz burada onun özelliklerini kontrol etmek için sunuyoruz.

Türlerin tanımı, terkip ve özellikleri

Dalış şaka yollu ikinci bir deri olarak anılacaktır. Bu kumaş bir dizi olduğu anlamına gelir benzersiz özellikler: mükemmel, pürüzsüz vücuda uyuyor, sıska figür, buruşuk değil, pelet oluşturmaz ve kıvrımlar, iyi gergin, zamanla elastikiyetini kaybeder yok döken yok, çabuk kurur, onu kırmak için çok zordur, mükemmel bir rakam üzerinde oturan.

Yukarıda yazdığı gibi, bu malzeme dayanır viskoz. Bu hatta alerji muzdarip insanlar için, nefes ve yukarı gitmek anlamına gelir. Ekleme polyester sadece elastik özellikler kazandırmaktadır. Bazen hatta ek bulabilirsiniz lycra kumaş daha büyük bir elastikiyet için.

3: Kumaş iki çeşit şu anda kullanılabilir ve sıkı dalış. Yaz şeyler için uygun olan bir hafif ve ince ilk tür. İkinci tip kalın, lavabo işaretleri iyi bir kış giyim, yanı sıra ürünlerin elde edilemez.

Ne gibi şeyler dalış dikilmiş

Dalış eşofman için Kumaş. Kumaş esas dikiş spor ürünleri için kullanılan (jimnastikçiler, bisikletçiler, yüzücüler ve diğer sporcular için mayoları, kısa ve uzun kollu, balo kostümleri, vb T-shirt), bu tozluk ve üretiminde vazgeçilmez olan taytlar, kolaylık ve güzellik için hangi son zamanlarda genç kız çok düşkün. : Aynı zamanda günlük giysi etiketleri bulunabilir elbiseler, etekler, pantolon, pantolon, mayo, hafif 1eldiven vb Pozitif bir sürü toplar değerlendirme.

Çıktı

Eğer mükemmel formunuzu kayış bir şey satın almak istiyorsanız, genel olarak, verilen bez seçin. Dalış de spor için mükemmel – taşırken bu tür ürünler sizi rahatsız etmez.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın