Alpaka Kumaş Nerede Satılır

Hakkında kumaş iyi tıp alanında çalışan insanlara anlatmak olabilir. Bu güzel ve kaliteli malzeme çoğu durumda dikili onların giyim olduğunu.

1Bileşiminde doğal lifler, organik pamuk ve sentetik polyester iplikler içerir. Onlar 50’ye 50 oranında mısınız Nedeniyle pamuk tıbbi giyim giymek rahatlık sağlar, yumuşak ve keyifli. Polyester dayanıklılık ve görünüm sorumlu – bir kumaşın çapraz bağlanmış formda tüm sağlık personeli çekici, düzgün, zarif görünüyor.

Üretici malzemenin direncinin hallettim. O bile en özel tıbbi ya da diğer özel giyim üretiminde vazgeçilmez olan, korkmadığını klor içeren ağartma maddeleri dayanıklıdır.

Kumaş Malzeme ilgilidir ve ilgili uyumu gerektirir kurallarına bakımı:

– Beyaz 40 ila 60 derece arasında bir sıcaklıkta çamaşır makaleleri izin ve birkaç renk kombinasyonu varsa – ışık ve karanlık, sıcaklık 40 ° C’nin üzerinde olmamalıdır

– Et renkli kenar ile dekore edilmiş ise, o zaman ağartıcı bileşim içinde mevcut olan uygun bir deterjan olacaktır.

2Polyester,% 33 – – pamuk, 195 g / m² yoğunluk İngiltere imalat,% 67 kompozisyonunun karışık kumaş Kumaş sıkı Avrupa gereksinimlerini karşılar: – Tamamen kaldırmak için yeteneği kir. Tamamen eşya yıkamak zor kir önerilen sıcaklık çıkarmak için 85 0 C -. Direnç boyama Tüm kumaşlar yüksek teknoloji yöntemleri, ışık, asitler, alkaliler, mekanik sürtünme etkisine en dayanıklı boyanmıştır. -. Minimal büzülme boyutsal olarak kararlı ürünler kaydeder. -. Soyma yokluğu pelet kumaş teredo hiç görünmüyor. -. Sen ütüleyebilirsiniz olamaz kumaş, bitiş bakımı kolay (kolay bakım) sahiptir pahalı ütü ürünleri ortadan 3kaldırır. – Renk ve tonları çeşitli.

– Soğuk su öğeleri durulayın.

– Gladio çok sıcak değil, utu – bir logo varsa yüksek olmayan 150 ° C, bu ters tarafta ütilenir yerdir.

Kumaş farklı yoğunluğuna sahip olabilir. Önek Işık ise, 145 g / m² – 115 g / m², saten – 190 g / m².

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın