Toptan Kumaşçı

Kavramı modern rağmen  belirli bir konuyu ya da hafif bir dalga benzeri çıkıntı benzeyen malzeme üzerine kabartma taklit belirli bir tür 1bitirmek için bir yol vaftiz, henüz çok orijinal çok kumaş sınıfından doğrudan çağrıldı krep. İkinci kuvvetle çekilir iken Onun özel bir görünüm, ilk sayı çok daha özgür ve daha uzun iki büyük filament katmanları, belirli bir jakar tekniği etkileşimi sayesinde elde edilir. Lif bileşenleri doğal ham madde grubuna ait olabilir (yün ve ipek), ve yapay olarak oluşturulmuş malzeme ile ilgilidir. Bir yassı ve engebeli bir: kumaşın nihai yapısı iki tarafı vardır.

Kumaş Tuval üzerine tüm bu usulsüzlük ve darbelere kumaş yaratıcı sadece bakmak değil, aynı zamanda böylece güçlü sıkıştırılmış hale tüm madde olarak boyutsal kararlılık bir özellik eklemek. Bir kural olarak, fabrika  versiyonunun boyalı üretmek. Ancak, bu madde bir kısa 2ömür – bu çok yakında bugünün adamı için çok pratik değildir orijinal görünümünü kaybeder.

Bakım ile ilgili olarak, söz konusu ürünün koruyucu tozu ve yöntemleri tercih oldukça nazik, her durumda yıkayın olduğu not edilmelidir. Şey yayıldı ve yatay bir düzlem üzerinde yayılmış ise Kurutma daha güvenli ve daha doğru olacaktır. Ama doku demir tedavisi ve o yüksek 1olsa uzmanlar tavsiye yok.

Soğuk hava en çok ve şık elbise değil için kumaş üretilen giyim ayrıntıları listesi, ışık pelerinler, ceket ve mont çeşitli vardır. Cilde hoş bir duygu olmadan olsa bu tür giysiler size, çok özel ve şık hissedebilirsiniz.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın