Kumaş Triasetat

Zaman ve çevre kuralları ve yenilik dikte çünkü bugünün dünyasında kumaş, tekstil desen kimyasal yapısı, nadir değildir belirten ad 2triasetat“.

Triasetat selüloz ham madde kalıntılarından ekstre edilmiş ve daha sonra yapay bir işleme tabi tutulur. Bu tür malzeme asetat anılır. Buna ek olarak, yaygın onun adıyla ipek suni, sertleşme nedeniyle özellikle dış tezahürlerini, ortak bir şey var aslında.

Triasetat (Elbise)Yöntem ve bu maddenin “doğum” işlemine göre benzer, asetat tek önemli son kaybeder ve yüksek ışık efektleri sıvının reddi ve açısından. Biz de sadece mikropların Triasetat lifler motoru çalıştırmak zor olacağını eklemek ve hatta mol eşyalarını yağma başarısız olur.

Genel anlamda triasetat maddenin görünümünü tanımlamak için, ben onun yüzeyi gibi, müdahaleci olmayan bir taşma olduğunu söylemeliyim doğal ipek kumaş. Ancak, birçok yönden teknik veriler triasetat bile geçti. Örneğin, “mükemmel” bir triasetat kumaş 1kıvrımları, plise çeşitli ve ürünün temel modelin korunması sabitleme görevi ile başa çıkmak için.

Biz triasetat-malzeme bakımı hakkında konuşmak, o minimuma indirgenmiştir: Maddenin özellikleri ürünü asmak için emin olun, çok hızlı bir şekilde sona erecek olan kuru, hatta işareti 70. Sonra sınırındaki sıcaklıklarda temel versiyonunda yıkama üretebilir. Ütüleme işlemi için olduğu gibi, giysi senin isteksiz buruşur ve oluyor, sonra ipek, demir yanlış tarafında yapılandırılan modu yürüyün.

Özellikle dekor, ceket, elbise, etek ve örtüler – Bir spor ve günlük olarak triasetat üretmek. Bu dayanıklı ve zevkinize göz şeyler hoş.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın