Paşmina Örgü Atkı

PAŞMİNA görünümünü sağlayan temel bileşeni, bu şaşırtıcı ince mesele, aslında yumuşak keçi kürk yayla muhteşem saflık ve güzellik 1izole edildi – Kashmir. Bu köşede, çok soğuk kışlar ve yazlar kurak ile karakterize, ve aynı zamanda taş olarak da bilinen keçi bu tür, yaşar edilir.

Yani, biz bir insan saçından beş kat daha küçüktür kalınlığı dikkat nasıl bu hayvanların kıl ince takdir edebilirsiniz. Yün PAŞMİNA bu gerçeği ürünün nedeniyle çıkış olarak ince ve kırılgandır. Çoğu zaman, en PAŞMİNA besleme karıştırılmış özel kadife etkiyi elde etmek için, ipek, genellikle% 30 bir miktarda mevcuttur. Zaten ısı bakımından yapağı üzerindeki sekiz kat üstünlük biri saygı neden olur ve tekstil gibi takdir hammadde – Tabii ki, bu değerli malzeme ve ilgili fiyat ve çok bu yün inanılmaz niteliklere sahip bir adam çıkmaya başlar yüksek bir onur.

2Şal kürk imal edilen bir gardırop iyi elemanları, aksesuarlar bulunmaktadır. Böyle sahipleri her zaman sıcak ve onlara rahat ve en önemlisi olacak – bu delicesine güzel ve şık.

1Böyle hassas bir yapı başta tekstil işçilerinin önerilen çeşitli kuru temizleme dahil kendi özel çalışma koşullarını gerektirir şaşırtıcı değildir. Su olmadan yapamaz Ancak, aksi şeylerin sahibi sadece değerli tüm özelliklerini kaybetmiş, 20 ve 25 santigrat derece arasındaki salınım sıcaklık işareti, gözlemlemek gerekir. Bu resim sıkmak gerekli değildir, ya da acil bir ihtiyaç varsa, yavaşça bir havlu silindir içinde önceden sarılmış, sıkmak olabilir. Doğrudan güneş ışığına olmadan yapılırsa Sonra genişletilmiş biçimde o, daha iyi kuru mesafesindedir.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın