Kumaşçı

Silgi – doğal pamuklu kumaş saten dokuma lifleri. malzemenin görünümü için onu getirir saten . Bu, hafif parlak, pürüzsüz ve 2ipeksi kumaş. Bu özelliklerinden dolayı, bazen yarı-saten denir. adı “güçlü” anlamına süren İngilizce, gelen, bu yüzden kumaş da bu olumlu nitelikleri ile donatılmıştır. “- Biz bu konuda başka bir isim biliyoruz riba biz yanlış olduğunu düşünüyorum, ancak onlar tamamen farklı iki doku, çünkü, ”

Silgi genişliği ve yüksek elastikiyet iyi bir genişletilebilirlik sahip olduğunu. Aşınma bunların, bu gergin, ama vücut aynı zamanda bulunur.

Nazik sağlamak önemlidir bu pamuklu kumaştan yapılmış ürünler bakımı , yıkanabilir öğeler için elle veya bir hassas döngüsü seçerken çamaşır makinesini kullanarak gerekir. Yıkama suyunun sıcaklığı 30 ° ‘den büyük olmamalıdır.

Kumaş Pamuk malzemesinin ağartılması sürecinde merserizasyon bir işlemi maruz, bu yüzden, daha az atık ve buruşuk, düzgün, temiz 1ve iyi ütülenir. Silgi o olabilir, bazı çeşitlilik vardır boyalı desen baskılı veya kalenderlenmiş ile, ağartılmış,. Şekiller ve jakarlı olarak riba gibi çeşit vardır. Bu pamuklu kumaş yaygın dikiş balataları ve örme öğeleri, yani spor (çoğunlukla), gömlek, elbise, çarşaf, termal iç çamaşırı, şapka, tank üstleri ve diğer çocuk giyim için kullanılır.

Olursa olsun bebekler için ürün dikme için en iyi seçim olarak kabul edilir nedenle vücudun, temas halinde higroskopik, hipoalerjenik, konfor gibi özellikleri ile donatılmıştır.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın