Micro modal

Ağaç – yapay malzemelerin grubu olarak kimlik, bu bez hala temelde doğal hammadde olmasına rağmen. Aynı isimde bir insan saçının 2kalınlığından daha az lif Micromodal kalınlığı neredeyse 40 (!)çünkü boşuna, önek “mikro” kullanılmaz bulunmaktadır.

Moda farklı Micro modal?

Kendisi Voobsche modal (modal) odun hamuru içeren viskon kumaş gibi bir şey, ama daha modern olduğunu. Bu ipliğin mukavemet açısından üzerinde bir avantaja sahiptir viskon ve üzerinde pamuk – neme karşı korumak için. Buna ek olarak, bu işler çok ayak keyifli ve sıcak hava için uygun hale getirir gerçekdışı hafif sahiptir.

Micro modal böylelikle ürünün daha uzun ömürlü hale onların sağlamlık, çıkış içinde daha interlacings kazanır gelişmiş versiyonu, daha 1olduğu gibi. Dış Açık genellikle doku esnek ve güçlü, parlak ve zengin renkler, yumuşak pırıl pırıl olduğunu.

Micro modal ve bakımı Giyim

Micromodal. Çok hoş şeyler bakım açısından sorunlu mikromodal olmadığı bir gerçektir. Yıkandıktan sonra, onlar “otur” değildir ve onların şeklini kaybeder ve sıkı giysiler solmasına izin vermiyor, bir renk tutan yok. Demir ev hanımları gerekli olmayabilir: boyama, yumuşak ve zarif, kırışık eğilimi gösterir.

Eğer spor için güzel narin ve konforlu bir iç çamaşırı ya da yatak, havlu, tayt, hatta yüksek kaliteli giyim oluşturmak istiyorsanız, o zaman bu mesele bu amaç için daha uygun olamazdı. Hepsi tamamen ekolojik kumaşlardan açısından sessiz ve ilke şeyleri seviyorum insanları, hem de çevrelerindeki güzellik, parlaklık ve arıtma takdir uyuyor.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın