Pamuk Krep Kumaş

Pamuk Krep Kumaş. Bu malzeme, gerekli tüm modern toplum için temsili olan malzemeler (kumaş kombinasyonlarının farklı 1türevleri ile) karıştırılmış olan bir tanesidir. Pamuk için söylemek daha net olmak gerekirse, en çok kullanılan onun tedavisinde aletleri krep , o burada çok dayanıklı ve güçlü Rotations elyaflar, özellikle ipek kökeni, böyledir. Ancak, bizim durumumuzda ipler pamuk bulunmaktadır.

Hatırlamakta yarar krep-pamuk avantajları ne tür ve dezavantajları?

Krep pamuk

Kuşkusuz, bu madde yürürlüğe girdiği, bu teknolojinin diğer (başlangıç) ağları üzerinden pek çok avantajı vardır. Bu, kullanım sırasında 2güçlü bir ısı iletkenliği, çevre dostu ve konfor ek olarak, tekstil sektöründe hemen hemen her ortamda karşı konulmaz ve çok yönlü hale getiren yeni doku ve hatta dökme dayanıklılık içerir.

Ancak, biz gerçeği unutmamak gerekir pamuk ipliği kumaşın sararması ve kendi zevkine göre değil yüksek sıcaklıklara neden ışınlarına, özellikle dayanıklı değildir. Bu nedenlerden dolayı, kurutma en iyi gölgede yapılır ve buhar ütülü (ya da hafifçe ütüleme önce ürünün – 3böylece şımarık şeylerden kendinizi koruyacak. Ayrıca, b / c, lif kolaylıkla limon içerdiği asit maruz tarafından yok edilebilir. Aksi takdirde, ortaya çıkan krep pamuk çok güçlü ve hijyenik malzemedir.

Krep kumaştan dikkate özgün özelliklerini alarak ve çok sayıda ve yatak takımları için paketlerin çeşitli yanı sıra giyim ürünleri geniş bir yelpazede dikilir kazanılmış. Tüm hazır şeyler seviyorum ve pratiklik doğallığını takdir sahiplerine, onların çok uzun hizmet vermektedir.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın