Tuval

Tuval: Karmaşık kompozisyon

2Tekstil üretimi, piyasaya tüm yenilik ile madde bu tür daha fazla aslında onun çok doğal kökenli olmasına rağmen, tüketiciler arasında talep üzerine ivme kazanıyor olarak anılacaktır uluslararası terminolojide) yapısı çok karmaşıktır: Bir 85-yüzde payını içeren bir (temel) olan iki katmanda olduğu Polyester ve 15 – naylon , ucu aynı polyester elyaf tümünü içerir, ancak inci miktar ve% 65 pamuk (% 35).

Tuval nedir? Nasıl bunun için bakım?

Tuval sırt çantası kumaş. Bu yumuşak, ama kumaşın kadife kumaşların sınıfının kararlı üyesi olarak kabul edilir. Bu serbestçe havayı geçirir, ama özellikle emdirilmiş teflon sıvı ve toz sayesinde iter. Tuval olmasına rağmen, aslında, doğal olmayan, ama ona bakarak, bu tahmin etmek zordur. Bu çok basit ve operasyon açısından kaprisli değil: (buhar desteği uygulamak gerekecektir aşırı durumlarda) kolay ve 1hızlı bir şekilde kurutulmuş su içinde otuz yıkama, ütüleme bir tamamen gerekli olmayabilir “tercih”.

Bu malzemeden Ne dikmek?

Sayesinde özel nitelikleri, tuval bezi çok farklı giyinme odası dikmek için kullanmak daha avantajlıdır ve nitelikleri: Bu şık ve süper pratik sırt, koruyucu diz ve dirsek pedleri ve ayakkabı, çanta, aksesuar ve iç döşeme var. O kendilerini konfor ve pratiklik çevreleyen şeyler bekliyoruz meşgul insanlar gereksinimlerini karşılayan, ve hepsi sadece bu harika taze pişmiş malzeme gider çünkü şüphesiz geleceğe modern görünümlü insanları olacaktır.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın