Parça Saten Kumaş

Ev tekstili. Bir Bayram sofrası için çarşaf, yastık, masa örtüsü, peçete Bu inanılmaz setleri, yanı sıra oda ve salonlar uyumak için muhteşem perdeler. İki taraflı veya çok tabakalı olabilir. Atlas güzel dökümlü ve ışık parıldıyor. Sihirli kızdırma malzemesi kızların odalarında bir favori yapar. Bayan giyim. En yaygın olarak kullanılan akşam ve gelinlik saten olduğunu. Şekilde monte, onun mükemmellik vurgular, ve pek buruşuk. Bu zarif ve düzgün olması için gece geç saatlere kadar gelin veya balo kraliçesi sağlayacaktır. Bu dokudan parlak lüks gecelik, gençlik gömlek, moda pantolon ve şort, şık ceketler, mont ve palto için bluz ve balataları dikmek. Erkek Giyim. İpek saten herhangi büyük bir resepsiyon yapamaz onsuz smokin üretimi için de geçerlidir. Ondan da kravatlar, gömlekler ve yelekler dikmek. Çocuk giyim. Çocuk için en iyi gömlek, elbise ve tiyatro kostümleri saten kumaştan yapılır. Malzemenin parlayan parlaklık neşeli bir tatil bir atmosfer yaratır ve Yeni Yıl ruh verir.

Parça Saten Kumaş.

Muhteşem saten kumaş çeşitleri bir festival, büyülü Noel atmosfer yaratmak ve neşelendirmek için emin Parça Saten Kumaşolabilirsiniz. Kelime “Atlas” Arapça dilinden bize geliyor ve “yumuşak” anlamına gelir. Dokumacılar uzak Orta Çağ göz kamaştırıcı parlak ipek malzeme denir.

Bez parlayan geldi Nerede

Parça Kumaş. Şaşırtıcı bir şekilde en fazla 2 bin yıl önce Çin ustaları tarafından icat malzemenin lüks ve pahalı türü açıklayan, ipek konuları örmeye. Yüzyıllar boyunca o derin gizlilik içinde yapıldı ve Büyük İpek Yolu tarafından teslim radyant kumaş, inanılmaz pahalı ve sadece kraliyet sarayları ve en seçkin ve zengin kişileri süslemekte.

Parça Saten Kumaş.

XV yüzyıl bilinmektedir. XVIII yüzyılda saten giysiler sarayında yüksek itibara sahip bulundu. Ülkemizde ipek dokuma gelişmesiyle birlikte çok renkli parlak şeritler şapka ve örgü kentsel modacıların genç kırsal bayanlar süslemek başladı.

Parça Saten KumaşNasıl parlaklık ve pürüzsüzlük açıklamak

Parti Kumaş. Malzemenin olağanüstü düzgünlüğü özel nedeniyle, bir saten örgü iplikleri zaman görünmez atkı dahil ana dallarında, çoğu ön. Bu şekilde, parlak yüz ve fırça, pürüzlü alt bölümü ile tek taraflı kumaş. İpek elde edilen ürünler, sayısı ya da için atlas olarak adlandırılır.

Özelliği dokuma oluşturduğunuz dekorasyon oynamayan sağlar, ama daha ucuz karışımlı kumaşlar. Onlar ipek iplik temel olarak kullanılan ve atkı için olan – pamuk veya sentetik.

Bugün, aydınlık malzeme imalatı da polyester, asetat, naylon veya suni ipek lifleri kullanılır için.

Parça Saten Kumaş.

Ucuz Kumaş. Bazlar, aralarında atkı mekanizması yerleştirilmiş olan modern üretim teknolojisinde parçacığı iki takım aynı anda kullanımına oluşturun. Bu durumda, her iki kişiyle ve tersyüz eşit harika mevcut çift taraflı saten kumaşlar.

Ev tekstili. Bir Bayram sofrası için çarşaf, yastık, masa örtüsü, peçete Bu inanılmaz setleri, yanı sıra oda ve salonlar uyumak için muhteşem perdeler. İki taraflı veya çok tabakalı olabilir. Atlas güzel dökümlü ve ışık parıldıyor. Sihirli kızdırma malzemesi kızların odalarında bir favori yapar. Bayan giyim. En yaygın olarak kullanılan akşam ve gelinlik saten olduğunu. Şekilde monte, onun mükemmellik vurgular, ve pek buruşuk. Bu zarif ve düzgün olması için gece geç saatlere kadar gelin veya balo kraliçesi sağlayacaktır. Bu dokudan parlak lüks gecelik, gençlik gömlek, moda pantolon ve şort, şık ceketler, mont ve palto için bluz ve balataları dikmek. Erkek Giyim. İpek saten herhangi büyük bir resepsiyon yapamaz onsuz smokin üretimi için de geçerlidir. Ondan da kravatlar, gömlekler ve yelekler dikmek. Çocuk giyim. Çocuk için en iyi gömlek, elbise ve tiyatro kostümleri saten kumaştan yapılır. Malzemenin parlayan parlaklık neşeli bir tatil bir atmosfer yaratır ve Yeni Yıl ruh verir.Ev tekstili. Bir Bayram sofrası için çarşaf, yastık, masa örtüsü, peçete Bu inanılmaz setleri, yanı sıra oda ve salonlar uyumak için muhteşem perdeler. İki taraflı veya çok tabakalı olabilir. Atlas güzel dökümlü ve ışık parıldıyor. Sihirli kızdırma malzemesi kızların odalarında bir favori yapar.

Bayan giyim. En yaygın olarak kullanılan akşam ve gelinlik saten olduğunu. Şekilde monte, onun mükemmellik vurgular, ve pek buruşuk. Bu zarif ve düzgün olması için gece geç saatlere kadar gelin veya balo kraliçesi sağlayacaktır. Bu dokudan parlak lüks gecelik, gençlik gömlek, moda pantolon ve şort, şık ceketler, mont ve palto için bluz ve balataları dikmek.

Erkek Giyim. İpek saten kumaş herhangi büyük bir resepsiyon yapamaz onsuz smokin üretimi için de geçerlidir. Ondan da kravatlar, gömlekler ve yelekler dikmek.

Çocuk giyim. Çocuk için en iyi gömlek, elbise ve tiyatro kostümleri saten kumaştan yapılır. Malzemenin parlayan parlaklık neşeli bir tatil bir atmosfer yaratır ve Yeni Yıl ruh verir.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın