Parti Kot Alanlar Kumaş Alan

Parti Kot Alanlar Kumaş Alan
Parti Kot Alanlar Kumaş Alan

Parti Kot Alanlar Kumaş Alan. Her şey iyi onun artıları ve eksileri, bilinmektedir. Eğer uğraşarak hakkında burada gerekmez memnun olun. Orada bu fabrikada güvenle sonra yalnız birkaç bin seçimler ve sayısız desen ve yakında yeni bir trend içinde.

Kot Kumaş Denim Kumaş.
Kot Kumaş Denim Kumaş.

Ben ilk `seçti. Daha sonra beni bir kere bile benim seçim ne düşündüğünü söyleyebiliriz: çok kalın, çok ince, çok sert, çok yumuşak, çok mavi -I beni mutlu tavsiyelerde izin.  Ben şimdi fark Çünkü henüz bir şey var siyah, ve daha fazla ?? lekeli gri yeşil mavi okyanus mavi indigo renkleri dedi !!

Parti Kot Alanlar Kumaş Alan.  -Ve Bir yerde de “organik”  ve mutlu işçileri eğer Sonra yine bakacağız. Ama bir şey şimdi söyleyebilirim: Burada konuşulan ediliyor miktarlar için çok var baş dönmesi ve biz hiç dışarı oldukça düz fark edecektir ki ve hiç işletilmektedir. , Satın al, satın almak: Senin için “mesaj” olduğunu! Peki onun toplumsal vicdanın o zaman kadar pek çok girişimci hatırlar ve iyi bir şey yapıyor Rolling gibi fakir tekerlekli sandalye ve böyle harika bir fikir, için sabırsızlanıyor. Bu yüzden sadece denim ilk de tam yarım bir gemi sipariş edebilirsiniz. ?! Ama rahatlamış ve onur hissediyorum.

Kot Kumaş Denim Kumaş.
Kot Kumaş Denim Kumaş.

Parti Kot Alanlar Kumaş Alan. Denim özellikle güçlü olduğunu özelliklerine sahip bir dimi örgü vardır. Çoğunlukla pamuktan yapılmış ve denim olarak bilinir. Denim orijinal çiftçiler için ilk kez üretildiği Güney Fransa’da, bir şehridir. Birçok kişi ne düşündüğünü aksine, kot bu nedenle Amerikan icadı değildir.

Biz ders  veya kot, bu nedenle çok güçlü ve pantolon, tüm her fırsatta giymek için çok uygundur Denim biliyorum. Ama aynı zamanda shirt, şort ve ceketler Denim hazırlanacak. Ayrıca ile kullanılır. Burada spor ayakkabı, çanta, cüzdan ve daha düşünün. Ama bunun dışındaki alanlarda konfeksiyon sektöründe çok yönlü kullanımıdır.

Denim kumaşlar farklı renkler

Parti Kot Alanlar Kumaş Alan
Parti Kot Alanlar Kumaş Alan

Parti Kot Alanlar Kumaş Alan. Birçok Denim kumaşlar farklı tonlarında mavidir. Ancak, orijinal malzeme her zaman aynı (koyu) renkli ve sadece bazı kimyasallar ile malzeme yıkayarak parlak. Ancak kot her zaman mavi değildir. Siyah veya antrasit denim pantolon vardır. Şu anda, o da kırmızı üretmek renklerde moda kot olduğunu.

Büyük boy kot bir çift şimdi her insanın gardırop vazgeçilmez bir parçasıdır ve bu nedenle plusman.de de bir sahip  ders denim yapılmış büyük boyutlarda kot çok geniş bir yelpazede, ! Çeşitli pantolon bu boyut 82. kadar bile kullanılabilir Ve elbette biz de şort, gömlek ve hatta ceketler Denim.

Parti Kot Alanlar Kumaş Alan ya da bir kot ağırlık birimi başına bölge genellikle ons cinsinden ifade edilir (eng. ounzes = oz) yarda kare başına belirtti. birim alan başına bu ağırlık yüksek, daha kalın ve ağır bir kot olduğunu. Örneğin, olur 12 oz / yarda kare ile kot pantolon 12 x 28.35 g / 0,8361 m = 407 g / m² ağırlığında. boyutu kot pantolon içinde W33 henüz düğmeleri şeklinde ek metal ekler hangisi yaklaşık 700g olduğunu 12oz ile / L34. Ortalama bir kot yani yaklaşık 700g ağırlığında, ama aynı zamanda yaklaşık bir kilogram ağırlığındadır.

Daha yüksek kumaş ağırlığı kalın kot neden olduğundan, biz 10-12 oz ve kış Jeans 12-15 oz yaz hafif kot öneriyoruz. Biz dışarıda kış daha az bizi durdurmak olduğundan Ancak, aynı zamanda Jeans 10-12 oz uygun olabilir. Sık sık kış aylarında açık havada olması Ancak, ağır kot önerilen> 12 oz vardır.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın