Parti Kumaş Alanlar Kumaş Satın Alan

Parti Kumaş Alanlar Kumaş Satın Alan
Parti Kumaş Alanlar Kumaş Satın Alan

Kumaş koltuk çerçeve önemli bir yere sahip olmamalıdır, süper güçlü bir yapıya sahip, kuru sert olmalı, ama kanepe şeklini vurgulamak için kenar çıtasının az olmalıdır. İkinci olarak, takviye vasıtaları yapıştırıcı ve vida, hem de tıkaç, yapıştırma, vidalama ya da düdük bağlantı ile çerçeve ile bağlantılı birincil bağlantı olmalıdır, her bağlantı güvenli ve rahat bir arkalık güvenli ömrü sağlamak için muhafaza edilmelidir aynı şartlar aynı koltuğu olmalıdır.

Parti Kumaş Alanlar Kumaş Satın Alan
Parti Kumaş Alanlar Kumaş Satın Alan

Parti Kumaş Alanlar Kumaş Satın Alan. Dekoratif bir ev ağı içine: isteğe bağlı kumaş koltuk uygun olarak, genel olarak ilmek yapısı, yüksek dereceli pamuklu astar kumaş koltuk erkene dikkat edilmelidir, diğer kirli siteleri yıkama olmalıdır. Koltuk kumaş nispeten kalın olmalı ve yüzey top oynamak kolay değil sağlamalıdır. Koltuk kumaş, özel koltuk kumaş kalitesi minimal renk, yüksek renk haslığı, kumaş hiçbir çarpıklık, özellikle yüksek dereceli kumaş ince profesyonel üreticiler de yüzeyin anti-kirlenme yeteneğini geliştirmek için yerli ayrılır ve alınabilir özel muamele yok. Bir antistatik, alev geciktirici ve diğer fonksiyonları ile yüksek dereceli kumaş ithal.

Parti Kumaş Alanlar Kumaş Satın Alan.Bir germe kuvveti ile, ince yumuşak, herhangi bir atlama teli, açıkta kalan eklemler seçmek için kumaş koltuk kumaş enlem ve boylam hatları al. Dikiş dikiş eşit düz, çaba alt dişler kenarları dolgunluk yuvarlak olsun, sıkı dikişleri olmadığını görmek için bağlıdır. Herhangi bir kırık sert, özellikle iki kol dayama oluşumu olup ve doğal bir geçiş için birleşim koltuk sırt, bez kumaş sıkıca iç dolgu kapak ekli bağlıdır.

Pürüzsüz kavis, dolgun bir görünüm akan bağlı olarak dairesel ve yarı dairesel çubuklar, değilse.

Parça Nevresim Kumaş Alan Kumaş.
Parça Nevresim Kumaş Alan Kumaş.

Kumaşın dikilmesinde düz dikey ve yatay ızgara, eğimli veya bükülmüş olup olmadığı, çiçek desen veya ister çiçek tutarlı çapraz modeldeki bir bağlıdır. Son olarak, oturup denemek ve koltuğu bel radyan yukarıdaki geri eğim olsun ya da arka koltuk hissetmek, sırt, uygun dört parça, arka yüksekliği oksipital uygun, yükseklik kolçak aynı iki halinde sürüş konforu, hemen olsun özgürce başlayan eğer; denk genellikle doğal açık gergin kol kumaşı, sırt ve kol dayama bölümleri önemli ölçüde rahat değildir ve uzun pileler geri olmadığını görmek için yeniden dur. Sınıf koltuk minderi 30 kg / m3, elastik bir yüksek yoğunluklu köpük sünger kullanmalıdır, destek malzemesinin yoğunluğu, yüksek elastik köpük sünger fazla 25 kg / metre küp kullanılmalıdır. Parti Kumaş Alanlar Kumaş Satın Alan. Oturma ve uzanma rahatlığı, yoğunluk ödün vermeden sağlamak için hala bazı köpük artırmak için, yün yastık ile bazı eve getirmek için yumuşak bir muamele yuh açı dekanoat, kanepe yüksek sahiptir ışık Ju Ji hane dikey bahar özellikleri yapılmış esneklik ve anti-aging özellikleri.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın