Pelüş Fiyatı

Pelüş. Ne olursa olsun kaliteli yapay pelüş ama doğal özel avantajları vardır. Bir kullanır Kabanlar,, Pöstekimi daha pahalı, ama daha sıcak 3ve yardımsever olmasına rağmen. En iyi alternatiflerden  biri, ve tüyler.

Doğal koyun kısa tüylü pelüş yünü yalıtım yün ilk ve belki de en önemli fark, bu fabrikada yapılamaz olmasıdır. Dikiş ürünler bir kat, ve daha çok koyun gerektiğinde kullanılan yün tabakasının üretimi için. Ayrıca, belirli bir süre içinde hayvan kesmek için gerekli olan, cins etkilenen ürünlerin kalitesi, nasıl beslemek için ne kuzu bakımı için.

Orijinal koyun yapının kendisi bunun bir tabakası ile her kırmızı ceket sıcak olacağı anlamına gelir vücut sıcaklığı, düzenler, insan saçına çok benzer. Bu elastik – figürün hatlarını tekrarlayarak, giysi rahat hale getirir ve kullanım ömrünü arttırır.

2Tulumları çocukları koyun bu yüzden bir şey de onun şeklini almıştır. Yağ dokusu uzun tüylü pelüş parçacıklarının yüzeyi üzerinde dinlenmeye yapan hayvan tüyleri içerdiği gibi, toz kendi kendine temizlenir. Toz yokluğu şeyler özellikleri verir – bu alerji ve astım hastası olanlar giyilmesi tavsiye edilir. Kıllar dahil bir protein ve amino asit ter de dahil olmak üzere, koku nötralize edilir.

Özel kemerler üretiminde kullanılan Koyun postu Isıtıcılar, romatizma ağrılarını dindirir kas iltihabı giderilmesine yardımcı olur. 1Eşsiz özellikleri, yukarıda açıklandığı gibi, bebekler ve büyük çocuklar için doğmuşlar, giysi ve yalıtılmış ayakkabı için kış dikiş zarf içinde yalıtım yerine geçmez. Bunlar biz (size linki kontrol edebilirsiniz) burada yer karışık eleştiriler olacak.

Basit bir koyun derisi bakımı. Yıkama ılık suda olabilir – en fazla 30 derece daha, bu askıları asılı ile ortam sıcaklığında öğeleri kurumaya tavsiye edilir.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın