Penye Kumaş Türü

Penye Kumaş Türü. Penye pamuk onlar iplik halinde bükülen önce özel pamuk lifleri tedavi yapılan pamuk son derece yumuşak bir 3sürümüdür. Genel bir kural olarak, penye pamuk konvansiyonel pamuk biraz daha pahalıdır. Son derece yumuşak, güçlü malzeme cilt karşı giyilen olacak yatak çarşafları ve giysiler yapmak için idealdir. Bir pamuk üründe kullanılan tekstil penye ise, genellikle açıkça tespit edilecektir.

Penye Kumaş Türü. Geleneksel hale getirmek için pamuk veya iplik, pamuk, hasat kir ve tohum kaldırmak için temizlenir ve daha sonra karde edilir. Hepsi aynı yönde yalan böylece tarak, lifler ve kabaca hatları onları ayırır. Pamuk bant, iplik ya da yün olarak büküm yapılır ham pamuk ayrılmıştır. Pamuk penye zaman, ince fırçalar kısa pamuk lifleri ile birlikte kalan kirleri çıkarmak için kullanılır. Hacminin yaklaşık% 15’i, hatta ve hizalanmış sadece uzun, düz liflerin geride bırakarak, kaldırılır. Penye şeritlerin sonra parçacığı içine bükülmüş olan.

Dışarı ve kısa mesajları yoksun ve tüm kir ve yabancı maddeler parçacığı çıkarıldı çünkü penye dokusu yumuşaktır. Kısa ve kırılgan lifler sayesinde kaldırılmasından dolayı penye, aynı zamanda güçlüdür penye. Buna ek olarak, doğruldu lifler penye yapma, penye sonra daha sıkı 2birbirine yalan pamuk ipliği kavganın ve çözülünce daha az muhtemel. Penye işlemi hacmini kaldırır ve fazladan bir adım ekliyor Çünkü, ortaya çıkan tekstil biraz daha pahalı olacaktır.

Penye Kumaş Türü. Birçok şirket nedeniyle yumuşaklık ve çekme dayanımı giyim ve yatak çarşafları için penye kullanmayı tercih eder. Penye adımı uğramamıştır Pamuk daha sert olma eğilimindedir ve bu yıpranmayı, boncuklanma ve yırtılmaya karşı daha tabi olacaktır. Penye, elbette, sonuçta sadece düzenli pamuk gibi, yıkmak olacaktır. Cilt karşı naziktir, çünkü bebekler ve yaşlılar tarafından giyilmek 1üzere tasarlanan giysiler için mükemmel bir seçimdir.

Penye pamuk için Bakım tarifi geleneksel pamuk için olduğu gibi çok vardır. Genel bir kural olarak, yıkanabilir ve herhangi bir sıcaklıkta kurutulmuştur. Ancak, yüksek ısı yıkanır ise boyalı penye pamuk kanama olabilir ve dokuma kumaşlar büzülmeye tabidir. Ilık sıcaklık ve hafif deterjan kullanımı kumaşın ömrünü uzatacaktır. Pamuk lifi başka bir türü ile karışık olmuştur durumda bir ürün üzerinde özel bakım etiketi her zaman takip edilmelidir, ya da özel tedavi edilmiştir.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın