Yazlık Kumaş

Yaz aylarında pamuk giymeli neden 3 nedenleri!

Kavurucu sıcağında birkaç dakika yürüdükten sonra büyük bir şemsiye altında gelip nasıl hissediyorsunuz? Biz pamuk yanında sentetik ya 3da başka bir kumaştan yapılmış elbise giyen, özellikle neden çok fazla terleme başlar? Yakında bir cevap bulacaksınız!

Gündelik Kimya – Yaz aylarında pamuk giymeli neden 3 nedenleri!

Sıcaklıklar ülkenin bazı bölgelerinde 45 dereceye kadar ve üzerinde yükselen, biz ısı vuruş ve diğer yaz ilgili acılarını önlemek için ekstra dikkatli olmak gerekir. Neden sentetik veya pamuk dışında başka kumaştan yapılmış giysiler çok daha terleme başlayabilirim … kendinize basit bir soru sorabilir miyim? Bizimle cevap bulun!

Ne olur tam olarak

2Terleme soğumasını vücudumuzun doğal bir yoldur. Yaz aylarında vücudumuzun eğilimi terlemesine ısı yenmek için daha fazla. Bu senaryoda, pamuk bir olan kumaş bizim kurtarmaya gelir. Göre Pamuk Konseyi Uluslararası, pamuk doğal olarak yetişen bir kumaş ve onun sayısız avantajları için bilinir.

Yaz aylarında pamuk giymeli sebepleri

Pamuk daha izin veren hava dolaşımı ter neden vücut nem emici ve izale olur. Bu nedenle en aza indirir mantar üreme ile

Vücudunuzun serin ve kuru tutmak.

1Pamuk o boyalı sürece ağırlık ve renk ışıktır. Açık renkli olmak ışık aracılığıyla yerine emilerek geçmek ve dolayısıyla biz çok ısı hissediyorum olmaz yardımcı olacaktır. Yerine sıkı oturan giysi gevşek giysiler giymek Eğer hava geçmesi için, alanı bol olacak.

Pamuk herhangi bir alerjik reaksiyonun şiddetini üzmeye yardımcı olur ve hassas cilde sahip olanlar için idealdir. Öte yandan neden döküntüleri, deri alerjileri ve vücut kokusu Sentetik kumaşlar onlar tuzak nem eğilimi gibi.

Yaz yine yaklaştığında Yani, tercihen açık renkli olanları tüm pamuklu giysiler getirmek emin güneş gözlüğü, şapka veya bir eşarp yapmak ve ısı kucaklamaya hazır olsun!

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın