Süprem kumaş Satışı

Süprem kumaş Satışı. Kısa süreli süprem kumaş akrilik elyaf dayanan doku denir – akrilik. Bir kimyasal reaksiyon ile petrokimya 1ürünü, doğalgaz bazında oluşturulan – Bu akrilonitril yapılmış sentetik.

Bu malzeme, ama kaliteli sentetik ve bu nedenle oldukça popüler olsa. Hatta zamanın geçişi ile değişmez dayanıklı parlak renk Onun değeri. Direncinin nedeni, akrilik üretiminde kullanılan teknolojideki yatıyor – sıvı halde ise hala elyafları renklidir. Bu iplik içerden renk alır, ama o bile doğrudan güneş ışığı, korkmuyordu çünkü.

Bu kumaşın üretimi hemen hemen tüm veya daha az gelişmiş ülkelerde yaygındır. Süprem için hammadde sadece pahalı doğal ama nispeten ucuz sentetik elyaf hizmet edebilir. Bu nedenle, üretim maliyeti ve ve elde edilen kumaş büyük dağılım vardır. Ve bu da, farklı malzeme refah müşteriler için tasarlanmış herhangi bir fiyat seviyesi ürünler yapmanızı sağla

Süprem kumaş Satışı. Ceket Akrilik ürünler aynı yün liflerinin Bileşiminde varlığı ile sağlanan dokunma, yumuşak, yumuşak, güzel olduğunu. Kumaş sadık farklı sıcaklıklarda davranır – otuz derecelik don veya aşırı ısı korkmuyor.

2Etiket şeyler o süprem kumaş parçası oluşur yazılı aldıysanız, size emin olabilirsiniz – görüşleriniz her zaman kusursuz, o tertemiz formu korumak gibi, onun buruşuk kıvrımlar görmezsiniz.

Süprem kumaş Satışı. Bu kumaş, hızlı, esnek, iyi su itici kurur Küf, güve tabi değildir. O uzanan uzun, sürekli filament olarak Akrilik İplik, kullanımı kolay. Bu güvenli kullanımı kılan, alerjiye neden olmaz.

Sakıncaları gelince, onlar doğal olarak – hiçbir şey mükemmel değildir. Malzeme kötü, havayı geçirir statik elektrik yüzey pelet üzerinde oluşturulabilir birikir.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın