Yazlık Şifon

Cilt Çok rahat, kadifemsi ve keyifli örme kumaş nedeniyle böyle bir dayanıklılık, yüksek elastikiyet, hatta sık sık yıkamadan sonra şekil 1tutma, hijyen malzemesi bakımı olarak yararlı teknik özellikleri için, ilk etapta meşhur olmuştur. Bu veriler karmaşık nedeniyle yapı Otto-örme örgülü: saf haliyle – mutlak bir pamuk, pamuk içeriği örme tipik% 40 polyester ve viskon -% 30, ama onlar, ancak, maddenin türünün tanımını egzoz değildir.

Kumaş ürünleri giyerken konfor konuşan, kendi abartma zordur kaliteyi: örneğin, kumaş çok güzel olan, hemen hemen hiçbir kırışıklıklar olduğunu. Buna ek olarak, hızlı ve kolay bir malzemenin yüzey. Bu giyim orijinal görünümünü muhafaza Fakat, çamaşır soğuk suda yapılmalıdır. Bu durum, aynı zamanda, düşük büzülme sağlar. Non-melez Otto geldiğinde x w / elyaf, şekil ve güçlü kaybetmek kolaydır çünkü Ancak, daha sonra, daha zor olacak ürünün özen “otur.” Genellikle, kumaş tüm kumaş boyası sanki nispeten hızlı renk değişikliği azaltır dokuma zaten boyalı parçacığı tarafından elde edilmiştir.

2Kumaş Otto-mayo yaygın dayanıklılık düzeyi yüksek gerektiren biçimlendirilmesi kullanılır. Çoğu zaman bu kadın dolap, esnek ve kuvvetli malzeme olması gereken çeşitli elemanlar doldurmak için kullanılır. Kadınların ve kızların rakamın sakıncaları vurgulayan olmadan tonda bakmak için izin verir. Bu nedenle, bu malzeme olumlu kazandı değerlendirmeleri tür ürünlerin sahipleri tarafından, ama özellikle taşıyıcılarından sadece.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın